ГоловнаCуспільство

«Ремонтуємо як ті, що в аварійному стані, так і ті, що постраждали від ракетних ударів»: у Дніпрі за 2023 рік оновили 135 покрівель

У Дніпрі продовжують ремонтувати покрівлі в аварійному стані та ті, що постраждали від ворожих обстрілів.  Роботи завершили і у 86 будинку по вул. Любарського. Пані Валентина мешкає у цьому домі з 1960-х років, каже: дах вже давно протікав.

«Такі ремонтні роботи дуже необхідні. Бо будинок старий і все з часом зноситься. Тож ми дуже вдячні за новенький дах», – прокоментувала Валентина Крохмальова.

Тут підрядник замінив старий шифер на новий профлист, улаштував гідробар’єр та водостічні системи.

«За цією адресою ми замінили у шістьох під’їздах стару аварійну покрівлю. Тож тепер мешканці можуть не хвилюватись щодо протікань. У цілому за цей рік ми відремонтували 95 аварійних покрівель. Водночас ремонтуємо і ті покрівлі, які постраждали від ракетних ударів російських терористів. Таких цьогоріч ми відремонтували 4 десятки. На наступний рік вже маємо приблизний план щодо ремонту аварійних дахів, тож продовжуємо працювати у цьому напрямі», – прокоментував представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook