![](https://i.most-dnepr.info/073/22/655df536d9780.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/084/58/655df541b2b70.jpeg)
Насамперед обробили піщано-соляною сумішшю (використали 360 тонн) особливо небезпечні ділянки (мости, шляхопроводи, підйоми та спуски доріг). Наразі на основних тротуарах та бульварних частинах ще працюють мінітехніка та дорожні робітники.
![](https://i.most-dnepr.info/092/11/655df549d76cd.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/099/61/655df5500327c.jpeg)
Насамперед обробили піщано-соляною сумішшю (використали 360 тонн) особливо небезпечні ділянки (мости, шляхопроводи, підйоми та спуски доріг). Наразі на основних тротуарах та бульварних частинах ще працюють мінітехніка та дорожні робітники.