У Дніпрі після чергової атаки РФ по житловому будинку триває розбір завалів. Працюють рятувальники та всі комунальні служби міста. Нині відомо, що мешканців двох підʼїздів буде відселено. Чи стосуватиметься це людей з решти будинку — остаточно вирішать після висновків фахівців.
![](https://i.most-dnepr.info/028/56/65d87e0933e4c.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/035/12/65d87e103cfd8.jpeg)
«Зараз провели візуальний огляд, разом з ДСНС вирішуватимемо питання з відселенням. Це буде відомо у найближчий час. Працюємо далі», — сказав мер Дніпра Борис Філатов, який перебуває на місці.
![](https://i.most-dnepr.info/046/17/65d87e1b0d171.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/053/04/65d87e22b7ee2.jpeg)
Зночі пошкоджену багатоповерхівку, де знищено декілька квартир, відʼєднано від комунікацій. Дніпрянка Лідія мешкає в одному з прилеглих будинків. Жінка чекає розбору завалів, аби дізнатися долю колеги, з якою разом працювали консьєржами. Жінка жила на одному з верхніх поверхів.
![](https://i.most-dnepr.info/068/44/65d87e316b431.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/075/28/65d87e3839237.jpeg)
«Із вікна це все було видно. Ми бачили вибух, полумʼя — «гриб» такий. Ми не одразу зрозуміли де це, була друга година ночі. Дуже боляче, дуже прикро, але ми чекаємо», — каже пані Лідія.
![](https://i.most-dnepr.info/084/18/65d87e41d3644.jpeg)
Крім того, невідомою залишається доля 96-річного чоловіка.