![](https://i.most-dnepr.info/063/52/65f1de85f3d8c.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/040/52/65f1deed73358.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/048/28/65f1def57d780.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/070/25/65f1df0bf32ec.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/058/50/65f1deffaaf18.jpeg)
«Я відвідую терцентр приблизно пів року. Стільки ж отримую гарячі обіди. Мені дуже подобається. Це не лише їжа, а ще й можливість спілкування. Навіть сьогодні я вже встигла познайомитись з новими людьми. Раніше мені цього дуже не вистачало. Я вдячна, що місто, терцентр про нас турбуються. Ми відчуваємо, що потрібні. Ми співаємо, робимо руханку і взагалі гарно проводимо тут час», — розповіла Галина Ніжна, підопічна терцентру.
![](https://i.most-dnepr.info/087/34/65f1df1cbaf30.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/095/48/65f1df244f707.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/105/44/65f1df2e53536.jpeg)
Підопічним, які не можуть особисто прийти в терцентр, аби отримати гарячий обід, його додому доставляє соціальний робітник. Він навідується двічі на тиждень.
![](https://i.most-dnepr.info/124/08/65f1df4150c04.jpeg)
«Я отримую гарячі обіди з минулого року. Вони смачні, мені подобаються. Найбільше смакує курка, котлетки теж непогані. Соціальна робітниця також допомагає по господарству, виносить сміття, купує ліки, продукти. Також допомагає розібратися мені з мобільним телефоном, коли я в ньому чогось не розумію. Дуже приємна жінка, ми спілкуємось з нею, щось обговорюємо», — каже Галина Герасимова, підопічна терцентру, яка отримує допомогу вдома.
![](https://i.most-dnepr.info/007/30/65f1df4b77041.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/015/39/65f1df53d7cbf.jpeg)
Пані Галина одна з дванадцятьох підопічних, котрими опікується соціальна робітниця пані Вікторія. Каже, що до кожного намагається знайти особливий підхід.
![](https://i.most-dnepr.info/031/11/65f1df63f20eb.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/040/19/65f1df6c042ec.jpeg)
«Мені подобається працювати з нашими підопічними, спілкуватись з ними. Вони багато розповідають про своє життя, діляться порадами. Коли я хворіла, дехто з них давав мені калину, тобто турбуються про мене, як і я про них. У терцентрі я працюю вже 9 років. До цього була медпрацівником. Напевно тому мені це близько, допомога людям і піклування про них», — розповіла Вікторія Волкова, соціальна робітниця Дніпровського міського територіального центру.
![](https://i.most-dnepr.info/067/40/65f1df87a7cf4.jpeg)
«У Дніпрі програма щодо надання гарячих обідів нашим підопічним діє вже другий рік. З початку 2024 року харчування було змінено на двотижневе меню. Робоча група, яка працювала над ним, зробила його різноманітним та корисним для таких людей. Також ми надаємо ще й інші соціальні послуги: догляд вдома; денний догляд; соціальна адаптація; натуральна допомога; консультування; представництво інтересів; екстрене (кризове) втручання; інформування; транспортні та інші соціальні послуги. Всього у Дніпрі на обліку у терцентрі більше ніж 11 тис. підопічних, з них понад тисячу ВПО», — поділилась Ольга Мешко, директорка Дніпровського міського територіального центру.
![](https://i.most-dnepr.info/089/27/65f1df9d14781.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/106/29/65f1dfae5ebf7.jpeg)