Десятикласниця одного з дніпровських ліцеїв Анастасія Журавель після навчання їде трамваєм на тренування. Вона користується у транспорті учнівським квитком. Адже завдяки цій синій картці електротранспортом можна їздити безкоштовно.
«Він потрібен для використання турнікетної системи. На посвідченні розміщений QR-код для зчитування, а під ним – ідентифікатор картки. Інформація про прихід до навчального закладу й коли я пішов відображається одразу в особистому кабінеті», — зазначив одинадцятикласник однієї з дніпровських шкіл Сергій Новиков
«Перша і важлива складова в учнівському – персональне фото, далі — ПІБ та назва навчального закладу. Ці елементи ідентифікують учня при пред'явленні документа у транспорті. Наступним елементом є номер квитка. Перші три цифри означають номер школи, останні – порядковий номер учня. На учнівському також є дата видачі учнівського та термін, до якого він дійсний», — уточнив Артем Трапезніков, директор КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро»» Дніпровської міської ради.
Учнівські квитки мають різний вигляд для трьох категорій учнів: зелений колір – 1-4 класи, помаранчевий – 5-9 класи, синій — 10-11 класи.
«Для отримання учнівського квитка потрібно заповнити паперову анкету та надати її своєму класному керівнику», — підсумував Артем Трапезніков.