ГоловнаCуспільство

Дніпропетровська філія «Газмережі»: як, коли і куди необхідно сплачувати за доставку газу

На території Дніпропетровської області (крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг) з 1 жовтня 2023 року Оператором ГРМ, що здійснює розподіл газу з 1 жовтня 2023 року є Дніпропетровська філія «Газмережі». Відповідно до умов Типового договору розподілу природного газу, побутові споживачі мають сплачувати вартість послуг з доставки блакитного палива до 20 числа місяця, в якому надаються послуги.

Газорозподільна компанія області зібрала топ-3 найчастіших та найпоширеніших запитань від клієнтів, що стосуються оплати за послуги розподілу природного газу на Дніпропетровщині, й відповідає на них.

1. Чи змінились тариф та реквізити для оплати?

Тариф та реквізити для оплати за доставку газу – не змінилися.

Постановою НКРЕКП від 29.09.2023 року за №1777 «Про внесення змін до постанови від 30 грудня 2022 року №1944 «Про встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу для ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»» держрегулятор затвердив з 1 жовтня 2023 року тариф на послуги розподілу природного газу у розмірі 1,26 грн за 1 м3 на місяць (без урахування ПДВ), а з урахуванням ПДВ розмір тарифу становить: 1,512 грн за 1 м3 газу. 

Сума для сплати щомісячної послуги однакова протягом календарного року.

2. Коли потрібно сплатити за розподіл блакитного палива?

Клієнтам Дніпропетровської філії «Газмережі» за отримані послуги з доставки газу необхідно сплачувати, як і раніше до 20 числа щомісяця за реквізитами Оператора ГРМ: 

ЄДРПОУ 45261177

АТ “ОЩАДБАНК”

IBAN: UA023054820000026034300545066

Споживачі мають ще два дні, аби здійснити вчасну оплату. Не накопичуйте заборгованостей – сплачуйте квитанції вже зараз!

3. Які є способи оплати? 

Для зручності оплати, клієнти газорозподільної компанії області можуть скористатися особистим кабінетом «Газмережі» – https://my.grmu.com.ua/login. Або одним із наступних способів:

  • сервіс онлайн-платежів iPay.ua; 
  • інтернет-послуги «Ощад», «ПриватБанк» та інші інтернет-банкінги;
  • каси банків; 
  • відділення Укрпошти;
  • термінали EasyPay.

Кожна оплата за розподіл газу – вагомий внесок у розвиток та підтримку критичної інфраструктури Дніпропетровської області.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook