У Дніпрі інспекція з питань благоустрою нагадала власникам торговельних точок про обов'язкове прибирання сміття. 26-го березня інспектували бізнес на проспекті Науки.
![](https://i.most-dnepr.info/078/24/6602e3c5c8bf3.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/103/24/6602e3dea0dd5.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/041/60/6602e3a0a45ab.jpeg)
«Біля входу у магазинчики все чисто, а от заходиш за будівлю — жах. Виписали 2 приписи. Також нагадали про укладання договору на вивезення сміття із відповідним перевізником. У підприємців є декілька днів на прибирання», — наголосив Єгор Ванжа, головний спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради.
![](https://i.most-dnepr.info/063/39/6602e3b69492e.jpeg)
Продавчиня у магазині цукерок пообіцяла прибрати територію якнайшвидше.
![](https://i.most-dnepr.info/125/00/6602e3f488162.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/010/31/6602e400cf839.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/025/08/6602e40f12eba.jpeg)
«Якщо ж припис буде проігнорований і територія залишиться засміченою, спеціалісти інспекції складуть адміністративний протокол, який вже передбачає штраф для фізичних осіб від 340 до 1360 грн, для юридичних — від 850 до 1700 грн. Підприємці до нас дослуховуються, адже від початку року інспекція видала 484 приписи, склала усього 26 адмінпротоколів», — підкреслив Єгор Ванжа.
![](https://i.most-dnepr.info/039/56/6602e41d3e3ab.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/047/44/6602e425108e9.jpeg)