ГоловнаCуспільство

Дніпро піклується про чистоту: інспекція з питань благоустрою вчергове нагадала підприємцям про прибирання сміття біля торговельних точок

У Дніпрі інспекція з питань благоустрою нагадала власникам торговельних точок про обов'язкове прибирання сміття. 26-го березня інспектували бізнес на проспекті Науки.

«Біля входу у магазинчики все чисто, а от заходиш за будівлю — жах. Виписали 2 приписи. Також нагадали про укладання договору на вивезення сміття із відповідним перевізником. У підприємців є декілька днів на прибирання», — наголосив Єгор Ванжа, головний спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради.

Продавчиня у магазині цукерок пообіцяла прибрати територію якнайшвидше.

«Якщо ж припис буде проігнорований і територія залишиться засміченою, спеціалісти інспекції складуть адміністративний протокол, який вже передбачає штраф для фізичних осіб від 340 до 1360 грн, для юридичних — від 850 до 1700 грн. Підприємці до нас дослуховуються, адже від початку року інспекція видала 484 приписи, склала усього 26 адмінпротоколів», — підкреслив Єгор Ванжа.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook