ГоловнаCуспільство

Центр та Кібердепартамент СБУ впроваджують нові заходи з протидії дезінформації!

Спільно з Кібердепартаментом Служби безпеки України, Центр публічної інформації оголосив про створення списків, які допоможуть українцям зберегти доступ до достовірної інформації та уникнути попадання на хитрощі ворожої дезінформації. Про це повідомили на офіційному Telegram - каналі Центру протидії дезінформації.

Перший список – «Список безпечних каналів отримання інформації», розроблений у співпраці з експертами з безпеки і комунікацій, включає перевірені джерела, які забезпечують надійну інформацію. Цей список доступний за посиланням.

Другий список – «Список каналів поширення ворожої дезінформації», виявлений спільно з Кібердепартаментом СБУ, включає мережу інструментів, які використовуються для розповсюдження маніпуляцій та неправдивої інформації в Telegram. Перевірити його можна за цим посиланням.

Якщо ви помітили канал поширення ворожої дезінформації, який не знаходиться у списку, повідомте за адресою електронної пошти: cpd@rnbo.gov.ua

Ці списки допоможуть вам отримувати достовірну інформацію з надійних джерел, а також уникати каналів, які є інструментом поширення ворожої дезінформації, маніпуляцій і неправди.

*Списки були створені станом на 11.03.2024

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook