В регіоні стартував другий етап проєкту Дніпро Сіті Експрес. Відсьогодні почали курсувати ще два модернізовані приміські поїзди. Електрички перевозитимуть пасажирів з обласного центру до Синельникового. Про це повідомили в ОВА.
![](https://i.most-dnepr.info/054/06/6606c952761bc.jpeg)
«В області покращується система перевезень на найзатребуваніших напрямках. Тепер люди з комфортом пересуватимуться з Дніпра до Синельникового. Там проживає чимала кількість переселенців. Тож пасажиропотік – чималий», – зазначив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Юрій Яндульський.
Перші оновлені приміські електропоїзди запустили до Кам’янського перед Новим роком. На цьому напрямку – все по такому ж принципу. Вагони від українського виробника. Їх модернізували.
![](https://i.most-dnepr.info/068/03/6606c960dc147.jpeg)
«Тепер у рамках проєкту деякі з поїздів будуть кільцевими й сполучатимуть Кам’янське та Синельникове. Пасажирам буде простіше доїхати без додаткових пересадок», – сказав директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Олександр Момот.
![](https://i.most-dnepr.info/081/12/6606c96d9f67b.jpeg)
«Наші містяни їздять до обласного центру на роботу або у власних справах. Через частоту рейсів зазвичай обирають автобус. Проте цінова політика значно вища за електропотяг. До того ж, тепер проїзд комфортніший. Тому, думаю, попит на цей вид транспорту тільки зросте», – додав міський голова Синельникового Дмитро Зражевський.
У модернізованих вагонах комфортні сидіння. Місця для підзарядки, кріплення для велосипедів. У вбиральнях є столики для сповивання. А ще пандуси для людей з інвалідністю і вказівники для незрячих, продубльовані шрифтом Брайля.
![](https://i.most-dnepr.info/107/41/6606c98764620.jpeg)
«Додали в салоні відеоспостереження. Тепер машиніст може бачити, чи не порушує хтось громадський порядок. З новинок – можна придбати квиток через чат-бот у Телеграмі чи Вайбері. Ціна до Синельникового – 25 гривень», – ділиться провідник-касир приміського сполучення Дмитро Лопушанський.
![](https://i.most-dnepr.info/118/29/6606c992361bf.jpeg)
Електрички – альтернатива маршрутці, каже дніпрянка, молода мама Крістіна.
«Візок тепер можна з легкістю завезти у вагон. Ми приємно вражені таким сервісом. Тепер більш сучасно та чисто. Мені подобається», – поділилася враженнями Крістіна.
Курсуватимуть нові поїзди щодня – по сім рейсів у кожну сторону.