Юних учасників «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» запросили до себе в гості гравці СК «Дніпро-1». Для хлопців провели екскурсію тренувальною базою. Показали, де топові футболісти займаються й відпочивають. Розповіли про їхній графік й підготовку до матчів. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
![](https://i.most-dnepr.info/103/51/660a779863659.jpeg)
«Футбольні зірки так само колись ганяли м’яча у дворах. Йшли до мети і, зрештою, підкорили свою вершину. Тепер надихають дітей любити спорт і здійснювати мрії. Велика подяка їм за це», – зазначив очільник регіону Сергій Лисак.
![](https://i.most-dnepr.info/117/31/660a77a6a89b2.jpeg)
Малі побачили, як юнацька команда і основний склад працюють з тренерами.
![](https://i.most-dnepr.info/006/61/660a77b691a33.jpeg)
Далі перевзулися у бутси, аби й собі пограти на справжньому професійному полі. А ще були селфі, автографи, дружні обійми із кумирами.
![](https://i.most-dnepr.info/021/20/660a77c5ccbc8.jpeg)
«Насичуємо проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» яскравими зустрічами дітей із зірками спорту. І, звичайно, в області активно проходять тренування команд. Тривають змагання, де визначаються найкращі збірні», – розповіла заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.
Гравець СК «Дніпро-1» Денис Мірошніченко каже, у своєму дитинстві також брав приклад зі старших. Прагнув ставати кращим.
![](https://i.most-dnepr.info/040/18/660a77d817702.jpeg)
«Діти – наше майбутнє. Додали їм трохи мотивації рухатися вперед. Щасливі, що вони приходять, дивляться на нас. Завжди раді бачити. Бажаю школярам щасливої долі. Досягнути усього, до чого вони прагнуть», – сказав футболіст.
![](https://i.most-dnepr.info/114/12/660a7822c6bf4.jpeg)
Олександр Філіппов у команді на позиції нападника. Гравець згадує: у футбол його привів батько.
![](https://i.most-dnepr.info/003/04/660a7832ed972.jpeg)
«Круто, що в нас є маленькі вболівальники. Думаю, хлопцям пішло на користь. Побути тут, відчути цю атмосферу. Рухливі ігри – це розвиток дитини», – вважає Олександр.
![](https://i.most-dnepr.info/017/59/660a784036e63.jpeg)
Учень дніпровського ліцею Тимофій зізнається, дуже хотів побувати на цій спортивній базі. І ця мрія збулась.
![](https://i.most-dnepr.info/030/35/660a784db466c.jpeg)
«Тут класно. Пограли на професійному полі. Я також футболом займаюсь. Вже три з половиною роки. Спочатку був правим вінгером – крайнім півзахисником. Ось вже півтора роки, як воротар. Стежу за іграми команди. Чекаю, коли вже можна буде відвідувати матчі на стадіоні», – сказав юний спортсмен.
Відсьогодні стартує вже третій етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Він триватиме до середини травня. Команди змагатимуться на районному рівні.
![](https://i.most-dnepr.info/047/52/660a785ee0e46.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/088/04/660a78876eb3f.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/013/30/660a78bbf065a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/023/59/660a78c58be94.jpeg)