Для оборонців, які відновлюються після важких поранень, та їхніх родин організували зустріч на природі. Запросили й тих, хто опікується реабілітацією, протезуванням, психологічним відновленням. Говорили про все, що турбує захисників. Від оформлення довідок та виплат – до того, як важливо мати мету. Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
![](https://i.most-dnepr.info/090/00/660a954f778b1.jpeg)
«Ми зібрали хлопців, громадські організації, тих, хто надає психологічні послуги. Аби вони почули, які є види реабілітації. Змогли поставити питання щодо проблемних моментів. Поділилися досвідом з іншими. Врешті – трохи перезавантажилися», – сказала заступник начальника ОВА Надія Задорожна.
Зустріч проходила на одній з ферм. Її власники розповіли про агробізнес, як один з напрямків для розвитку власної справи. Провели екскурсію чималим господарством. Та запропонували спробувати метод реабілітації, який практикують, – іпотерапію.
![](https://i.most-dnepr.info/010/25/660a957ed443c.jpeg)
«Захід сподобався мені та хлопцям, які багато часу перебувають в реабілітаційних центрах. Він допоміг відволіктися від лікарняних буднів. А ще це надихає. Коли бачиш, що людям не байдуже і вони щиро хочуть допомогти», – зазначив учасник зустрічі Володимир.
![](https://i.most-dnepr.info/019/25/660a95875250d.jpeg)
«День спільно дії» пройшов у межах двох проектів: всеукраїнської програми Олени Зеленської «Ти як?» та обласної ініціативи очільника ОВА Сергія Лисака «ТитаниUA».