Щойно у Дніпрі завершився опалювальний сезон, працівники КП «Теплоенерго» розпочали підготовку до наступного. Крім ремонту котельного обладнання, замінюють пошкоджені люки, проводять реконструкції теплових камер. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.
![](https://i.most-dnepr.info/021/59/660bc91d5d368.jpeg)
Поміж іншого до КП «Теплоенерго» звернулись дорожні бригади міста з проханням провести заниження теплової камери на розі просп. П. Калнишевського - вул. Б. Хмельницького, 25 для подальшого облаштування там тротуару.
![](https://i.most-dnepr.info/031/32/660bc927eedd2.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/070/00/660bc94eecb63.jpeg)
При обстеженні об’єкта вирішили замінити 30 метрів трубопроводу опалення і провести заглиблення нової траси.
![](https://i.most-dnepr.info/041/31/660bc931340d2.jpeg)
«Торік разом з дорожниками також відпрацьовували комплексно по деяких локаціях, де була технічна можливість та нагальна необхідність. Наприклад, на просп. Героїв, 3 перед облаштуванням паркувальних кишень ми обстежували наші мережі, проводили реконструкцію і потім працювали дорожники. Такий підхід правильний, адже взимку у разі аварії нам би не довелось порушувати нове асфальтне покриття. На вул. Б. Хмельницького, 25 ситуація інша – була занадто висока камера, де прокладено магістраль. Не завжди є технічна можливість провести заниження, але тут ми спільно дійшли згоди і знайшли оптимальний варіант разом з дорожньою службою», — розповів заступник директора з виробництва КП «Теплоенерго» Володимир Білан.
![](https://i.most-dnepr.info/052/13/660bc93ca8f3e.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/058/27/660bc94278c32.jpeg)
У подальшому це дасть змогу дорожнім службам облаштувати тротуар з дотриманням умов безбар’єрності.