Дніпро продовжує запобігати підтопленням після рясних дощів. Через неякісно зведений ще за радянських часів колектор страждали мешканці будинку № 56 по вул. Великій Діївській — біля нього постійно стояла величезна калюжа.
![](https://i.most-dnepr.info/030/30/66190872599d9.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/036/40/66190878855af.jpeg)
«Я тут проживаю 7 років, і після дощів це реально була проблема. Вода стояла і доводилось шукати шляхи як обійти калюжу. Сподіваємось, що після ремонту проблеми вже цієї не буде», — каже місцева мешканка Олександра.
![](https://i.most-dnepr.info/056/52/6619088c06270.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/065/11/66190895b10c9.jpeg)
Щоб вирішити цю проблему, комунальники хотіли відремонтувати старий колектор. Але його знайти не вдалось, лише залишки від нього.
![](https://i.most-dnepr.info/075/12/6619089f3c164.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/084/02/661908a87fa6e.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/092/56/661908b05812d.jpeg)
«Тобто ще з радянських часів колектор не функціонував. Тож ми встановили 51 метр труби, щоб відвести воду в інший колектор. Також улаштували оглядовий колодязь. Тепер після злив вода буде йти у мережу. Крім цього, ми передбачили можливість на майбутнє продовжити цей колектор у двір. Коли тут ремонтуватимуть внутрішньоквартальну дорогу, у нас буде можливість улаштувати дощоприймачі.Зараз по вул. Великій Діївській ремонтують і центральну дорогу. Тут ми замінили 12 дощоприймачів: замість пластикових решіток, які постійно ламались, встановили чавунні антивандальні», — розповів заступник начальника КП «УРЕА» Дніпровської міської ради Михайло Ступак.
![](https://i.most-dnepr.info/105/39/661908bd77c65.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/111/06/661908c33d80d.jpeg)
Усього з початку року КП «УРЕА» Дніпровської міської ради відремонтувало 300 дощоприймачів по всьому місту. До кінця року планують оновити таким чином ще 700.