У Дніпрі почали встановлювати вікна у будинках, які постраждали внаслідок ракетної атаки РФ 2 квітня. Це 7 комунальних будинків по вул. Квартальній, Солідарній, 152-ї дивізії, В. Слипака та просп. Богдана Хмельницького — у них вилетіло близько 700 вікон.
![](https://i.most-dnepr.info/022/13/6618361283958.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/036/04/66183620e7d04.jpeg)
Пані Наталя мешкає у будинку по вул. Квартальній, 38. Унаслідок російської атаки в її оселі вибило всі вікна. Жінка одразу звернулась по допомогу до районної адміністрації. Сьогодні, 11 квітня, її квартиру засклили.
![](https://i.most-dnepr.info/077/40/66183649dbd2d.jpeg)
«На момент вибуху мене вдома не було. Про те, що сталось, дізналась із соцмереж. Одразу приїхала сюди. Звернулась до районної адміністрації. Наступного дня після прильоту були замірники. Сьогодні вікна вже встановили. Я вважаю, що все було зроблено доволі швидко. Я задоволена», — сказала пані Наталя.
![](https://i.most-dnepr.info/115/23/6618366f4673a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/009/42/66183684e9d85.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/022/25/6618371005633.jpeg)
«Сьогодні перший день робіт. Запланований обсяг — близько 600 кв. метрів. Мешканці задоволені, що процес встановлення відбувається дуже швидко», — прокоментував Денис Меленчук, підрядник.
![](https://i.most-dnepr.info/035/41/6618371d6bd9b.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/043/02/66183725761d9.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/081/16/6618374b7cb21.jpeg)
Поки замовлено встановлення 330 вікон. Заявки від мешканців продовжують надходити.
![](https://i.most-dnepr.info/100/50/6618375e3ac8b.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/105/43/66183763c221e.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/114/45/6618376cc01f7.jpeg)
Дізнатись перелік документів, які необхідно подати до адміністрації Шевченківського району, можна за телефоном: (066) 214 45 85. Також по допомогу, якщо ваш будинок ОСББ/ЖБК зазнав ушкоджень унаслідок ракетного обстрілу, можна звернутись до департаменту з питань самоорганізації населення за телефоном: (063) 340-94-72 та до департаменту житлового господарства за телефоном: (056) 745-10-49.
![](https://i.most-dnepr.info/007/30/66183780b4e17.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/016/11/66183789a6a31.jpeg)