ГоловнаCуспільство

Сплатити за доставку газу дніпряни можуть онлайн

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» нагадує клієнтам про важливість своєчасної оплати за доставку газу. Зробити це потрібно до 20 лютого.

Згідно до умов Типового договору розподілу природного газу, затвердженого НКРЕКП, сплачувати за послуги газорозподільної компанії необхідно щомісяця до 20 числа.

Пам’ятайте: Ваша платіжна дисципліна – запорука енергетичної стабільності. Тож дякуємо кожному, хто вносить свій вклад у підтримку газорозподільної сфери України в часи війни.

Сплатити за доставку газу можна швидко та зручно через «особистий кабінет» ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ» за посиланням:

https://my.grmu.com.ua/login 

Окрім цього, в якості альтернативи можна використовувати онлайн-банкінги Приват-24, Ощад-24, а також термінали Easy Pay, у будь-якому відділенні банку чи Укрпошти.

Мешканцям Дніпра та ряду населених пунктів Дніпровського району необхідно здійснювати розрахунки за розподіл газу за реквізитами Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ»:

ДНІПРОВСЬКА ФІЛІЯ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»

код ЄДРПОУ 45087207

п/р UA463054820000026037301034216 в АТ «Ощадбанк»

(для побутових споживачів)

п/р UA513054820000026038300034216 в АТ «Ощадбанк»

(для споживачів, що не є побутовими)

Зверніть увагу!

У призначенні платежу слід обов'язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння. Особові рахунки клієнтів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» залишаються незмінними. Вони десятизначні та починаються на 0310.

Кошти, які дніпряни сплачують за доставку газу, компанія спрямовує на повноцінне функціонування аварійно-диспетчерської служби "104", утримання у справному технічному стані газорозподільних мереж різних форм власності і споруд на них, модернізацію, капітальні та поточні ремонти, підтримання належного тиску в газорозподільній системі. Усе це для того, щоб газ був доставлений кожному з 407 тис клієнтів. Саме тому від своєчасної оплати за доставку газу залежить безперебійність і безаварійність газопостачання.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook