У Дніпрі в будинку ОСББ «ВОСКРЕСЕНСЬКА 2-А» нещодавно закінчили ремонт покрівлі. Роботи провели завдяки міській програмі співфінансування проєктів ОСББ та ЖБК. З перевіркою прибув черговий по місту Святослав Ткаченко.
![](https://i.most-dnepr.info/076/27/664347781b0c0.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/091/30/6643478760944.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/036/17/664347cf34898.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/099/53/6643478f65a7e.jpeg)
«Це дев’ятиповерховий будинок. Тут була аварійна ситуація, пов’язана з м’якою покрівлею, в під’їзді № 1. Мешканці постійно скаржились, що їх заливає. Голова ОСББ звернулась до нашого департаменту. Ми перевірили інформацію, взяли всі необхідні документи, які потрібні для участі в програмі співфінансування. І сьогодні ми бачимо результат. Усе зроблено швидко та якісно, до того ж є гарантія 3 роки», — зазначив Святослав Ткаченко, директор департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради.
![](https://i.most-dnepr.info/118/22/664347a29c831.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/001/53/664347ac3ab5d.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/011/01/664347b6c535f.jpeg)
«Роботи почались у квітні, а на перше травня вже все було зроблено. Я вважаю, що це доволі швидко. Мешканці задоволені. У травні вже були дощі, але ніяких протікань не було. Сподіваємось і надалі брати участь у програмі співфінансування та замінити аварійну покрівлю в усьому будинку», — каже Наталія Абрамова, голова правління ОСББ «ВОСКРЕСЕНСЬКА 2-А».
![](https://i.most-dnepr.info/050/37/664347dde7e91.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/057/03/664347e440473.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/066/09/664347ed2fb7b.jpeg)
Наступна точка перевірки — ОК ЖБК № 204 на бульварі Слави, 3. Тут виконано поточний ремонт системи опалення — замінили труби. Черговий по місту оглянув виконані роботи.
![](https://i.most-dnepr.info/081/60/664347fcd0d16.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/090/19/66434805220d2.jpeg)
«У цьому багатоквартирному будинку розташовані 2 кооперативи. Там був виконаний ремонт системи опалення. Старі, аварійні труби були заржавілі, були протікання. Аби усунути цю аварійність, голова ОК ЖБК звернулась до нашого департаменту. Ми розглянули цю заявку, взяли її в роботу та виконали ці роботи дуже якісно у встановлені строки», — прокоментував Святослав Ткаченко.
![](https://i.most-dnepr.info/113/05/6643481c5bfb9.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/119/25/664348225463f.jpeg)
«Нові металопластикові труби сучасні та енергоефективні. Раніше втрата тепла через застарілий і аварійний теплоносій становила до 30 %. Зараз цього не буде. Дуже вдячні програмі співфінансування, адже це доволі коштовні роботи і провести їх власними силами нереально. Братимемо участь і надалі. У найближчих планах завершити заміну труб теплопостачання по всьому будинку», — поділилась Тетяна Шабаліна, голова правління ОК ЖБК № 204.
![](https://i.most-dnepr.info/000/62/6643482a6800a.jpeg)
Міська програма співфінансування у Дніпрі поширюється на багатоквартирні будинки, які експлуатуються більше десяти років. Вона передбачає співфінансування робіт. Мешканцям ОСББ та ЖБК достатньо зібрати 25 % від вартості робіт, а 75 % сплатить місто. Станом на 13 травня цього року за програмою співфінансування виконано 62 оновлення: 21 ремонт електромереж, 24 — сантехніки, 9 — покрівель, 8 — ліфтового обладнання. У роботі ще 94 заявки.