ГоловнаCуспільство

Ліквідація наслідків ворожої атаки на Дніпро 4 червня: що зроблено

У Дніпрі продовжують ліквідацію наслідків ворожої атаки 4 червня.

Нагадаємо, постраждало 16 багатоквартирних будинків та 36 приватних. У багатоповерхових будинках вибито 400 вікон, у приватному секторі – 111.

У постраждалих 2 лікарнях Дніпра того ж дня почали працювати над усуненням наслідків. Закінчили вчора. У найбільш постраждалому медзакладі всі вікна із плівкою, 7 вікон в іншій лікарні вже навіть зі склом. Щодо школи № 6 — роботи із затягування плівкою та встановлення osb на розбиті вікна сьогодні ще тривають.

Тривають роботи і у будинках комунальної власності. На місці перебувають працівники управляючої компанії КП «Жилсервіс-5».

Вибиті вікна вже закривають плівкою або osb-плитами та знімають заміри. Після чого буде замовлено та встановлено нові вікна. Схожу роботу проводять і у будинках ОСББ.

За консультаціями до адміністрації Центрального району Дніпровської міськради про отримання матеріальної допомоги від міста на відновлення житла звернулося 89 людей. Надали заяви та документи 9 фізичних осіб та 3 юридичні.

Нагадаємо, мешканці міста можуть отримати матеріальну поміч від мерії Дніпра. Для цього їм слід звернутись до адміністрації Центрального району Дніпровської міської ради на просп. Лесі Українки, 65. Також там цілодобово працює гаряча лінія. Люди можуть дізнатись усю детальну інформацію за телефоном: 095-426-45-47. Якщо пошкоджено будинок, то виїде комісія, яка виконає обстеження, складе акт і на підставі нього мешканці зможуть отримати матеріальну допомогу, сума якої залежатиме від характеру пошкоджень. Крім цього, дніпряни паралельно можуть подати на матеріальну допомогу від держави «єВідновлення».

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook