На Дніпропетровщині вже вдруге у цьому році відбулася конференція, присвячена розвитку легкої промисловості. Першу провели наприкінці березня. Нині зібрались знову. Долучились дотичні до галузі підприємці, топ-менеджери, інвестори. Про це повідомили в ОВА.
![](https://i.most-dnepr.info/001/61/66634432c7ae6.jpeg)
«Розуміємо, що саме бізнес – опора економіки. У свою чергу держава має стати опорою для вітчизняного виробника. Уряд спільно з підприємцями працюють над тим, аби все, що може вироблятися в Україні – вироблялося саме тут», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.
![](https://i.most-dnepr.info/019/47/66634444dd034.jpeg)
Він додав, що на початку року Президент започаткував проєкт «Зроблено в Україні». Майданчик для забезпечення діалогу влади і бізнесу.
![](https://i.most-dnepr.info/034/15/66634453c351b.jpeg)
Перший офіс відкрили у Кривому Розі за участі першого віцепрем’єр-міністра України – міністра економіки Юлії Свириденко. Незабаром ще одну філію планують запустити у Дніпрі.
![](https://i.most-dnepr.info/044/49/6663445db627b.jpeg)
Для підтримки легкої промисловості уряд втілює грантові програми. Є доступні кредити на розвиток власної справи.
![](https://i.most-dnepr.info/057/54/6663446a677c6.jpeg)
Під час дискусійних панелей презентували новітні інструменти та проєкти підтримки бізнесу. Розповіли про експортні можливості підприємств регіону. А ще – підготовку кваліфікованих кадрів.
![](https://i.most-dnepr.info/080/55/66634481df9fe.jpeg)
До прийдешнього професійного свята представники легкої промисловості отримали обласні відзнаки.
Серед учасників підприємець Антон. Він разом з партнерами керує ткацьким виробництвом. Шиють підсумки для військових аптечок, екоторби, наколінники, маскувальні халати для оборонців. Також виготовляють тканину для рюкзаків і військової форми.
![](https://i.most-dnepr.info/097/24/66634492c7a5e.jpeg)
«Розумію, наскільки важливо зараз допомагати Силам оборони. Я сам був на фронті у 2014-2015 роках. Мій брат загинув восени минулого року під Бахмутом. Зараз роблю максимум задля нашої перемоги. Те, що вмію, те, що може принести користь», – сказав Антон.
На підприємстві пані Вікторії виготовляють робочі рукавички. Жінка зізнається, викликів багато, але роботи не зупиняються.
![](https://i.most-dnepr.info/007/36/666344b7f3d9f.jpeg)
«Нашу продукцію можна використовувати для садових робіт. А ще замовляють великі промислові підприємства. На шахти поставляємо. Допомагаємо захисникам. Рукавички стають у нагоді для ремонту воєнної техніки. Звичайно й донатимо», – розповіла пані Вікторія.
![](https://i.most-dnepr.info/034/12/666344d2025bf.jpeg)
Вподовж конференції у залі діяла локація «Зроблено в Україні». Учасники змогли продемонструвати свої продукти та послуги.
![](https://i.most-dnepr.info/052/20/666344e464588.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/062/17/666344eed7719.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/079/44/666344ff4d5e2.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/092/29/6663450cef1d8.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/110/02/6663451e9a90d.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/008/14/66634537c39f3.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/017/37/66634540b5cda.jpeg)