![](https://i.most-dnepr.info/102/37/66679c5665390.jpeg)
У Дніпрі ВПО щомісячно отримують безкоштовні набори продуктів харчування. Вони придбані коштом міського бюджету. У наборах тушковане м'ясо, каші, галети, вермішель швидкого приготування, чай, кава тощо. Щомісячно отримувати таку допомогу від міста можуть внутрішньо переміщені особи, зареєстровані у Дніпрі після 24 лютого 2022. Вони мають мешкати у місцях тимчасового компактного проживання (МТКП) та належати до однієї з наступних категорій:
- особи похилого віку;
- особи з інвалідністю;
- матері з дітьми;
- недієздатні особи;
- діти віком від 3-х до 18 років.
![](https://i.most-dnepr.info/117/35/66679c654d6a2.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/004/54/66679c7312011.jpeg)
Пані Тамара переселенка з Бахмута. Жінка приїхала до Дніпра у серпні 2022 року. Рішення про переїзд ухвалила після того, як від потужного вибуху, поруч з її домом, вилетіла на вулицю. Через тиждень після переїзду дізналась, що її будинку в Бахмуті вже немає — розбомбили.
![](https://i.most-dnepr.info/016/49/66679c7f6aa99.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/023/28/66679c8697d70.jpeg)
«Я можу тільки подякувати за таку допомогу. Дах над головою є, харчуванням забезпечують, всі зручності теж є. Душ, вбиральня, кухня - поруч. Бути чимось незадоволеним або невдячним, я вважаю, це гріх, зважаючи з якого пекла ми приїхали. Тільки слова вдячності маю. У шелтері я роззнайомилась, знайшла подружок, багато знайомих зустріла з Бахмута. Ми спілкуємось з усіма, коли гарна погода — гуляємо. Щодо продуктового набору – все смачно, багато всього є. Мені якраз на місяць цього бокса вистачає», — поділилась Тамара Сафонова.
![](https://i.most-dnepr.info/041/28/66679c9878406.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/069/10/66679cb4a87c9.jpeg)
Переселенці, які прибули до Дніпра, вперше звернулися до управлінь соціального захисту населення міської ради за отриманням довідки ВПО, проживають у місцях тимчасового компактного проживання та не належать до вищезазначених категорій також мають право отримати безкоштовно продуктовий набір, але одноразово.
![](https://i.most-dnepr.info/085/11/66679cc437e9b.jpeg)
«Для отримання продуктових наборів ВПО має звернутися до управління соцзахисту населення Дніпровської міськради за місцем проживання, подати відповідну заяву, надати копії паспорта, ідентифікаційного коду. Якщо є дитина, свідоцтво про її народження. На сьогодні понад 2 840 ВПО вже набори отримали», — прокоментувала Юлія Крохмаль, завідувачка сектору соціального захисту внутрішньо переміщених осіб управління у справах ветеранів та внутрішньо переміщених осіб департаменту соціальної політики Дніпровської міськради.
![](https://i.most-dnepr.info/096/19/66679ccfd9cd1.jpeg)