Школа № 6 у Дніпрі. Цей навчальний заклад пережив Другу світову, але через десятки років знову відчув війну — 4 червня вибуховою хвилею тут вибило майже усі вікна, понівечило двері та стелю.
![](https://i.most-dnepr.info/083/21/66684edbbd299.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/073/27/66684ed171a38.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/093/44/66684ee535766.jpeg)
«Ранком мені зателефонував охоронник й сказав, що школа у жахливому стані. За 20 хвилин я була на місці. Швидко прибули представники департаменту гуманітарної політики, поліція та ДСНС. Перевірили пошкодження та склали акт руйнувань. З 36 кабінетів уціліли лишень шість», — прокоментувала Людмила Морокко, директорка КЗО «СЗШ № 6» Дніпровської міськради.
![](https://i.most-dnepr.info/011/12/66684f1265c7f.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/124/26/66684f042466f.jpeg)
Зранку того ж дня почали забивати пошкоджені вікна osb-плитами та обтягувати плівкою.
![](https://i.most-dnepr.info/026/16/66684f21501ec.jpeg)
«Усього вибуховою хвилею понівечено 85 вікон та 250 квадратних метрів стелі. На допомогу школі прийшли батьки, чиї діти тут навчаються. Запропонували свою поміч й благодійні організації. Надвечір після вибуху пошкоджені вікна були забиті, скло прибране. Нині розпочалась процедура з відновлення», — зазначила заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Світлана Клявченко. Сьогодні, 11 червня, вона чергує містом.
![](https://i.most-dnepr.info/042/29/66684f31caf78.jpeg)
«Сумарно 37 вікон забито плитами, а 48 затягнуто плівкою. Дякую за таку швидкість від служб й допомогу департаменту. Настільки всі згуртувалися, що немає слів!» — додала директорка КЗО «СЗШ № 6».
![](https://i.most-dnepr.info/058/40/66684f4144b4a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/067/07/66684f4a13a50.jpeg)
Найближчим часом буде проведено тендер. Після його результатів замовлять і встановлять у школі вікна та відремонтують стелю.
![](https://i.most-dnepr.info/082/49/66684f594b4f0.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/090/17/66684f61c7c5e.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/106/40/66684f71ba588.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/117/51/66684f7c5e057.jpeg)
Авжеж, чергова перевірила й укриття у тій же школі. «Розраховано воно на 65 людей. Тут є wi-fi, вбиральня, вентиляція. Забезпечені ми питною та технічною водою. Маємо аптечку тощо», — розповіла Людмила Морокко. «Укриття улаштоване за всіма вимогами. Побаченим задоволена», — підсумувала чергова по місту Світлана Клявченко.
![](https://i.most-dnepr.info/003/56/66684f89706c0.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/014/49/66684f9437b75.jpeg)