ГоловнаCуспільство

«Нині розпочалась процедура з відновлення», — чергова по місту про ремонтні роботи у школі Дніпра, яка постраждала 4 червня

Школа № 6 у Дніпрі. Цей навчальний заклад пережив Другу світову, але через десятки років знову відчув війну — 4 червня вибуховою хвилею тут вибило майже усі вікна, понівечило двері та стелю.

«Ранком мені зателефонував охоронник й сказав, що школа у жахливому стані. За 20 хвилин я була на місці. Швидко прибули представники департаменту гуманітарної політики, поліція та ДСНС. Перевірили пошкодження та склали акт руйнувань. З 36 кабінетів уціліли лишень шість», — прокоментувала Людмила Морокко, директорка КЗО «СЗШ № 6» Дніпровської міськради.

Зранку того ж дня почали забивати пошкоджені вікна osb-плитами та обтягувати плівкою.

«Усього вибуховою хвилею понівечено 85 вікон та 250 квадратних метрів стелі. На допомогу школі прийшли батьки, чиї діти тут навчаються. Запропонували свою поміч й благодійні організації. Надвечір після вибуху пошкоджені вікна були забиті, скло прибране. Нині розпочалась процедура з відновлення», — зазначила заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Світлана Клявченко. Сьогодні, 11 червня, вона чергує містом.

«Сумарно 37 вікон забито плитами, а 48 затягнуто плівкою. Дякую за таку швидкість від служб й допомогу департаменту. Настільки всі згуртувалися, що немає слів!» — додала директорка КЗО «СЗШ № 6».

Найближчим часом буде проведено тендер. Після його результатів замовлять і встановлять у школі вікна та відремонтують стелю.

Авжеж, чергова перевірила й укриття у тій же школі. «Розраховано воно на 65 людей. Тут є wi-fi, вбиральня, вентиляція. Забезпечені ми питною та технічною водою. Маємо аптечку тощо», — розповіла Людмила Морокко. «Укриття улаштоване за всіма вимогами. Побаченим задоволена», — підсумувала чергова по місту Світлана Клявченко.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook