ГоловнаCуспільство

За добу ДТЕК Дніпровські електромережі повернув світло у 2,3 тисячі знеструмлених обстрілами домівок

За добу ДТЕК Дніпровські електромережі повернув світло у 2,3 тисячі знеструмлених обстрілами домівок

Протягом 11 червня аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для понад 2,3 тисячі родин у 3 населених пунктах на півдні області, які вчергове зазнали ворожих атак. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя жителів регіону, повідомляють у прес-службі ДТЕКу.

Агресор продовжує щоденні обстріли півдня Дніпропетровщини із застосуванням дронів-камікадзе та артилерії. Це призводить до пошкодження енергетичних об'єктів та знеструмлення жителів. Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі лагодять  пошкоджені ворогом лінії та обладнання та роблять усе можливе для того, аби повернути електропостачання в найкоротші терміни. Роботи проводять, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.

За добу, 11 червня, енергетикам вдалося поновити роботу електроліній у 3 населених пунктах, що були пошкоджені в результаті обстрілів. Світло повернули у домівки 2354 родин, які були знеструмлені.

Наразі електропостачання у постраждалих районах повністю відновлене.

«Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно повернути вам світло.  Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: чат-боти Viber та  Telegramсайтсоцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00. Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним»,- передають в управлінні зовнішніх комунікацій компанії.

 Довідка:

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook