ГоловнаСпорт

Нове футбольне поле, тенісний корт, зона для воркауту та крос-фіту: в Кривому Розі завершується реконструкція стадіону «Спартак»

У вівторок, 25 травня, керівництво Дніпропетровської області з народними депутатами знаходились із робочим візитом у Криворізькому районі. В рамках поїздки представники влади проінспектували реконструкцію стадіону «Спартак». Про це стало відомо на місці подій.

Наразі тривають роботи, на які місцеві мешканці чекали понад 90 років. Після оновлення арена дитячо-юнацької спортивної школи №3 перетвориться на сучасний і комфортний стадіон. Користуватись ним зможуть як професійні спортсмени й вихованці ДЮСШ №3, так і решта спортивних прихильників Кривого Рогу.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що реконструкція стадіону «Спартак» відбувається в рамках програми президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та за рахунок співфінансування Дніпропетровської обласної ради. 

«Пройшов майже місяць, як працює новий підрядник і ми бачимо, що стадіон готовий на 55-60%. Застелене нове футбольне поле, повністю готова кросфіт арена, почалась реконструкція другої черги трибун. Крім цього, розглянемо на відповідній депутатській комісії питання щодо присвоєння стадіону «Спартак» 1 рівня, що дозволить проводити там змагання першої і другої ліги. Сподіваємося, що завдяки народним депутатам та президенту України цей стадіон буде побудований в цьому році. Тоді він зможе приймати спортсменів і радувати мешканців міста Кривий Ріг», - повідомив Микола Лукашук. 

На стадіоні «Спартак» буде можливість проводити матчі з футболу, волейболу, баскетболу. Буде відремонтований тенісний корт. Зроблена зона для воркауту та крос-фіту. Така велика реконструкція стадіону дозволить повністю забезпечити потреби Центрального та інших районів Кривого Рогу у спорті.

Представник підрядників Андрій Матвєєв розповів на якій стадії знаходиться реконструкція стадіону.

«На даний момент триває реконструкція стадіону на території спортивної юнацької школи Криворізької ради. Зараз виконуються роботи в системі водовідведення, а також демонтаж та підготовчі роботи по існуючим трибунам. Паралельно виконуються роботи по плануванню та упорядженню трибунного простору. Крім цього, проводяться інженерні комунікації. В цілому буде реконструйовано 2,7 га площі, з якої 8000 кв. м – рулонний натуральний газон; 4900 кв. м – площа забудови, а саме новостворених трибун, на близько 9000 кв. м буде створено мережу бігових та пішохідних доріжок, та під’їздів», - розповів він.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook