ГлавнаяСпорт

Нивотрудівська громада увійшла до трійки найспортивніших в Україні

На змаганнях «Краще спортивне село України» друге загальнокомандне місце здобула Нивотрудівська громада Дніпропетровської області. Про це сповістили в управлінні молоді і спорту облдержадміністрації. 

«Мешканці Нивотрудівської громади спочатку здобули перемогу в обласному етапі змагань. А потім відзначилися і на національному рівні – взяли друге загальнокомандне місце. Вітаємо з гідним результатом», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников. 

Учасники першості змагалися у 7 видах спорту – волейбол, міні-футбол, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи та шашки. 

Особливо відзначилася мешканка Дніпропетровщини Ольга Семенас, яка здобула «золото» з дартсу. Друге місце з настільного тенісу – у Любові Зановської, з шашок – у Тетяни Бездушняк, з шахів – у Артема Литвиненка. 

«Конкуренція на змаганнях була велика. Серед учасників – навіть кандидати та майстри спорту. Натомість всі представники нашого регіону любителі, для яких спорт – хобі. Тому особливо пишаємося результатом», – поділився голова Дніпропетровської територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» Микола Берест. 

Команда Нивотрудівської громади вже готується до наступних змагань, додав він. В середині червня стартують Обласні сільські спортивні ігри. 

Фінал змагань «Краще спортивне село України» приймало місто Святогірськ Донецької області. Вони тривали 4 дні. П риєдналися команди з 14 областей. Загалом – майже 300 учасників. У збірній Дніпропетровщини – 18 спортсменів.

Організатори – ГО ВФСТ «Колос» за сприяння Міністерства молоді і спорту та Олімпійського комітету.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook