Нікополь, Мирівська та Марганецька громади сьогодні здригалися від ударів росіян. Вони цілили дронами-камікадзе і накривали артилерійським вогнем. Постраждав 45-річний чоловік. Лікуватиметься вдома. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://i.most-dnepr.info/026/30/6667a1fe8d0e2.jpeg)
Пошкоджені адмінбудівля, інфраструктурний об’єкт, багатоквартирний будинок, комунальне підприємство. Понівечені 6 приватних будинків й 2 господарські споруди.
![](https://i.most-dnepr.info/040/10/6667a20c19fd8.jpeg)
Потрощені мікроавтобус, 2 легковики і причіп. Зачепило лінії електропередач.
![](https://i.most-dnepr.info/049/30/6667a21555df8.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/057/52/6667a21d10cd0.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/064/03/6667a22424ce0.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/070/52/6667a22acb2e3.jpeg)