У Дніпровському Академічному театрі драми та комедії відбулось відкриття першого Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.
![](https://i.most-dnepr.info/088/28/60b4a43238ac3.jpeg)
Організатори фестивалю — ГО «Яскрава Країна», ДАРАМіКОМ та Палац студентів ДНУ імені Олеся Гончара. Свою підтримку надала і Дніпропетровська обласна рада.
«Сьогодні глядачі побачать виступи трьох театральних труп — театральної студії «Старт-Арт» (Харків), дитячого театру «Акомпаніатор» (Запоріжжя) та дитячого театру «СВіЯ» (Запоріжжя). Зазначу, що вистави, що є в програмі нашого фестивалю (сьогодні і впродовж усіх днів) будуть цікаві не тільки дітям. Запрошуємо до перегляду також молодь та родини», — зазначив Сергій Мазаний, директор-художній керівник театру ДАРАМіКОМ.
![](https://i.most-dnepr.info/037/41/60b4a47e8c4ad.jpeg)
Триватиме фестиваль впродовж чотирьох днів й присвячений 30-й річниці Незалежності України та Міжнародному Дню захисту дітей.
![](https://i.most-dnepr.info/058/62/60b4a4935a0c6.jpeg)