ГоловнаКультура

«Гав-гав фест»: у Дніпрі вдруге провели кінологічний фестиваль

У Дніпрі відбувся міський кінологічний фестиваль «Гав-гав фест». Захід, організований департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради і центром дитячої та юнацької творчості, провели вже вдруге. Цього разу у парку ім. Т. Г. Шевченка. Мета фестивалю — пропагування гуманного ставлення до тварин, навчання дітей та дорослих спілкування й утримання собак. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Такий фестиваль має не лише елементи змагання, а й більш просвітницький напрям. Ми закликаємо до відповідального ставлення до тварин. Маємо змалечку навчати цього дітей. Тут є і представники різних розплідників, комунального підприємств «Зооконтроль», з якими можна поспілкуватися, дізнатися від них багато корисної інформації чи просто завезти собі чотирилапого друга», — підкреслила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Упродовж фестивалю демонстрували кінологічні та хендленгові роботи з дресирування собак за різними техніками, був парад собачих порід відповідно до класифікації Міжнародної кінологічної федерації, тематичний лекторій, змагання з подолання смуги перешкод для собак за групами. А також конкурс «Юний хендлер» зі слухняності чотирилапих вихованців серед гуртківців клубу «Юних кінологів» центру дитячої та юнацької творчості, змагання «Дитина і собака», «Собака-компаньйон» серед усіх охочих гостей фестивалю.

У програмі заходу була також презентація провідних розплідників собак України, поради від фахівців комунального підприємства «Зооконтроль» з утримання тварин, показові виступи хендлерів центру «Tom dog club», майстер-клас з грумінгу (комплекс процедур з догляду), майстер-класи з виготовлення тематичних сувенірів й атрибутів для домашніх улюбленців тощо.

«Такий фестиваль популяризує дбайливе ставлення до собак, їхнього виховання. У нашому закладі позашкілля єдиний кінологічний гурток у місті. Сьогодні наші вихованці теж тут зі своїми улюбленцями, демонструють навички у правильному дресируванні, які вони здобули на заняттях. Це насамперед важливо для собак, а також для дітей, які можливо у подальшому будуть професіоналами у цій справі», — зазначила директорка центру дитячої та юнацької творчості Дар’я Панченко.

Дніпрянка Вікторія Міщенко вже вдруге бере участь у кінологічному фестивалі, на який прийшла разом з різеншнауцером на прізвисько Бастіна: «Такий відкритий захід – це гарна соціалізація для собаки, можна відпрацювати чи вивчити нові команди. Минулого разу у параді порід посіли друге місце, подивимося, що буде цього разу. Але однозначно – фестиваль дуже класний і корисний».

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook