ГлавнаяПолитика

Вілкул: Ми забезпечимо підтримку промисловості, щоб підприємства Дніпра та області розвивалися, а працівники отримували гідну зарплату

Вілкул: Ми забезпечимо підтримку промисловості, щоб підприємства Дніпра та області розвивалися, а працівники отримували гідну зарплату

Лідер Блоку Вілкула «Українська перспектива» зустрівся з трудовим колективом ДП «КБ Південне». У рамках зустрічі Олександр Вілкул назвав основні напрямки роботи депутатів від Блоку після перемоги на місцевих виборах. Одне з пріоритетних завдань — зупинити катастрофічний розвал промисловості, підтримати розвиток точного машинобудування, ракетно-космічної галузі, інновацій, науки.

Про це повідомили у прес-службі партії. 

«Якщо б 30 років тому існував Гугл і ви будь-якою мовою вбили в пошук: «ракетобудування», то вверху сторінки пошуковик видав би КБ «Південне» і Південмаш з фото та відео успішних стартів, цехів, що працюють, нових розробок. А зараз — Falcon, Сrew Dragon, New Shepard... А в Україні бачиш новини про старти ракет, що їх розробили фахівці КБ Південного, але більше повідомлень про величезні борги із зарплати перед працівниками Південмашу. Ми йдемо на вибори, аби забезпечити підтримку промисловості, зокрема, ракетно-космічної галузі. Щоб підприємства Дніпра та області розвивалися, а працівники отримували гідну зарплату», — заявив Олександр Вілкул.

Лідер Блоку Олександр Вілкул разом із кандидатами до місцевих рад від «Української перспективи» відвідав експериментально-виробничі відділ конструкторського бюро та цех збирання космічних апаратів.

У рамках зустрічі з керівництвом підприємства кандидат у депутати міської ради Дніпра від Блоку Вілкула «Українська перспектива» Артем Решетилов зазначив: «Програма Блоку Вілкула включає в себе підтримку промисловості й науки. Зокрема й підтримку молодих учених. У нас є чітка програма підтримки ракетно-космічної галузі. Ми знаємо, як вивести цю галузь із кризи. Ми знаємо, як повернути людей — заробітчан, із-за кордону задля того, щоби вони працювали в інтересах країни, в інтересах розвитку нашого міста».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook