Як утримуватимуться автомобільні дороги взимку і що треба знати водіям

Сьогодні, 25 листопада, у прес-центрі ІА «Мост-Днепр» пройшла прес-конференція на тему: «Як утримуватимуться автомобільні дороги взимку і що треба знати водіям».

У прес-конференції взяв участь:

  • Начальник служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев. 

Дніпропетровська область на 100% готова до зимового сезону. На сьогоднішній день вже підготовлено 40 тисяч протиожеледної суміші, а також 266 одиниць снігоприбиральної техніки. Про це розповів начальник служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

«До приходу календарної зими залишилося всього 5 днів, але на жаль, на сьогодні погодні умови значно погіршились. У власті служби автомобільних доріг Дніпропетровської області знаходиться 2 827 км доріг. За два минувші дні всього було задіяно 22 одиниці техніки. Чотири дороги (М30, Н11, Н23, Р73) вже отримали посипові матеріали.

На зиму 2021-2022 р. у нас підготовлено 226 одиниць техніки, 30 тисяч тонн посипного матеріалу, а також 10 тисяч тонн посипової солі», - повідомив він.

Начальник служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області звернувся до водіїв:

«Мешканці Дніпропетровської області закликаю вас:

  • Не виїжджайте без нагальної потреби на дороги у цей період,
  • Підтримуйте дистанцію під час руху,
  • А також замініть на автомобілі літню резину на зимову

Якщо ви потрапили в дорожньо-транспортну пригоду або бачите, не оброблені дороги звертайтесь за номером 095- 009-70-90 або 056 -744-68-16. У нас цілодобово працює 27 дорожньо-ремонтних підприємств. На об’єктах є бригади, які 24/7 готові виїхати у разі погіршення погодних умов», - проінформував Олександр.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook