ГлавнаяОбщество

Комфортний сервіс: в Кам'янському після реконструкції відкрили оновлений Центр обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі

У місті Кам'янське після реконструкції знову відкрили Центр обслуговування клієнтів (ЦОК) ДТЕК Дніпровські електромережі за адресою: вулиця Курська, 43. До послуг жителів міста - оновлений офіс з просторими залами, електронною чергою та дитячим куточком. Тепер в комфортних умовах 116 тисяч побутових та юридичних клієнтів зможуть отримувати повний спектр послуг. 

Про це стало відомо на місці подій.

Прийом одночасно ведуть 6 фахівців, які допоможуть з будь-якими питаннями, пов'язаними з діяльністю Оператора системи розподілу. У тому числі - установка та робота лічильників, якість електропостачання, підключення до електромереж, оформлення переходу на електроопалення та інші. 

17 серпня в дні відкриття оновленого Центру взяли участь мер Кам'янського Андрій Білоусов і генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук. 

«ДТЕК розуміє потреби сучасних клієнтів. Ми будуємо новий клієнтський сервіс: зручність і простота, можливість отримати 90% послуг - онлайн, інформування через зручні для наших клієнтів канали. Як і інші ЦОКи компанії, Центр в Кам'янському абсолютно багатофункціональний і працює за принципом «єдиного вікна» - без прив'язки до місця прописки абонента. Так що за консультацією в нього можуть звертатися як жителі Кам'янського, так і сусідніх населених пунктів», - підкреслив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук

Для економії часу та зручності управління потоками відвідувачів здійснюється за допомогою електронної черги. Отримавши талончик в терміналі, клієнт може відстежувати свій номер і відразу отримує доступ до фахівця, що звільнився. Передбачені також всі умови для перебування клієнтів з обмеженими фізичними можливостями, включаючи пандуси та кнопки спеціального виклику. Є дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, де вони можуть на якийсь час залишити своїх чад помалювати та зайнятися розвиваючими іграми. 

Мер Кам'янського Андрій Білоусов став першим клієнтом оновленого ЦОКу та перевірив якість обслуговування. 

«Для нас дуже важливо, що компанія ДТЕК Дніпровські електромережі повністю оновила пункт прийому наших громадян. Щодоби сюди за допомогою звертається більше 100 городян. Також важливим є створення в Центрі електронної черги для зручності клієнтів. Зі свого боку, ми провели роботи з благоустрою прилеглої території - заасфальтували дорогу і відновили зовнішнє освітлення. Я також радий нашій співпраці з компанією ДТЕК в сфері модернізації мереж Соцгорода і «БАМу», де робиться все можливе, щоб забезпечити людей надійним електропостачанням в цьому осінньо-зимовому періоді, коли в Південному районі вже не буде централізованого опалення», - зазначив міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

Оновлений Центру обслуговування клієнтів буде працювати з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00. З 17 серпня 2020 року він та інші 29 ЦОКов ДТЕК Дніпровські електромережі відновлюють очний прийом клієнтів. З карантинними обмеженнями - обов'язковим масковим режимом і дезінфекцією приміщень.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook