ГоловнаCуспільство

У Дніпрі готують до виходу на маршрути трамваї з Німеччини

У Дніпрі готують до виходу на маршрути трамваї з Німеччини

У Дніпрі готують до виходу на маршрути трамваї з Німеччини. Цього року місто придбало 20 трамвайних вагонів із Лейпцигу. Перша партія в кількості 8 одиниць прибула до Дніпра. Наразі їх адаптують до роботи на наших коліях. 

Про це повідомили у прес-службі Дніпровскої міськради.

«Трамваї експлуатувалися в Лейпцигу. Вони працювали там менше 30 років. Їхня особливість - у плавному русі без ривків та економному використанні електроенергії. Ширина трамвайної колії в Лейпцигу 1,4 метри, в нас - трохи більша за 1,5. Тож нам потрібно адаптувати ці трамваї. Після переобладнання вони працюватимуть на 12 та 16 маршрутах. Планується випустити на 12 маршрут 6 вагонів вже до Дня міста», - розказав заступник директора з експлуатації та перевезень комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» міської ради Володимир Сусленков. 

Трамваї переобладнують у міській вагоноремонтній майстерні – єдиній в Україні, де виконують такі адаптаційні роботи. Після ремонту термін експлуатації таких вагонів подовжується на 10-15 років. 

«Ми замінюємо трамвайні вісі, адаптуючи їх під нашу колію. Такий ремонт роблять тільки в нашому місті. Тут також переобладнують і кузови трамваїв. Спочатку їх миють, відчищають, шпаклюють та фарбують. Салон залишається в оригінальному вигляді. Щоб адаптувати один вагон повністю потрібно близько 8 днів. Після переобладнання кожен вагон проходить випробування, а вже потім випускається на маршрут», - розповів детальніше начальник вагоно-ремонтних майстерень Анатолій Цибулевський. 

Решта 12 трамваїв з Лейпцигу прибудуть до міста наприкінці жовтня. Планується, що всі 20 вийдуть на маршрути вже до кінця року. Нагадаємо, що минулого року місто вже придбало 20 трамваїв, які працювали в Німеччині. Наразі ці вагони перевозять пасажирів на 11 та 15 маршрутах.  

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook