ГлавнаяОбщество

Безпека на висоті: на шахті ДТЕК ім. Сташкова шахтарі та гірничі рятувальники провели показові виступи

Напередодні Дня шахтаря, 27 серпня, на шахті ім. М. І. Сташкова ДТЕК ШУ Дніпровське пройшли спільні показові виступи гірничих рятувальників і шахтарів. Все для того, щоб продемонструвати злагоджену роботу і високий рівень готовності ліквідувати потенційні надзвичайні події. Свої можливості продемонстрували гірничорятувальні підрозділи України та шахтарі з допоміжної гірничорятувальної команди (ДГК) ШУ Дніпровське. Також рятувальники показали в роботі спеціалізоване технічне оснащення, а запрошені виробники – засоби протиаварійного захисту. 

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Дніпровські електромережі. 

В ході показових виступів розіграли умовну аварійну ситуацію. За легендою в шахті сталося займання обладнання, яке транспортує вугілля. Завдяки злагодженим діям шахтарів ДГК і гірничорятувальних відділень 8-го воєнізованого гірничорятувального загону, всіх співробітників вивели на поверхню. При цьому гірничі рятувальники в аварійній виробці провели черга заходів для ліквідації загоряння. Після презентували роботу системи пожежогасіння «Кобра», суть якої полягає в гасінні пожеж водою в важкодоступних зонах, а також розрізанні будівельних і металевих конструкцій. 

Свої навички продемонстрували і рятувальники з Державного ВГРЗ ДСНС України з Кривого Рогу. Вони евакуювали умовно постраждалих з даху будівлі. 

«На шахтах ДТЕК Павлоградвугілля підтримується високий рівень промислової безпеки, і тому для презентації наших можливостей ми вибрали саме це вугільне підприємство. Спільно з керівництвом компанії ДТЕК і шахтоуправлінь ми приділяємо особливу увагу профілактичній роботі щодо забезпечення підготовленості шахт до ліквідації аварій та недопущення аварійних ситуацій. Тому на шахтах регулярно проходять спільні навчання», - зазначив в.о. начальника Державної воєнізованої гірничорятувальної служби України Володимир Макаренко

«Охорона праці на наших підприємствах завжди під особливим контролем. ДТЕК Енерго, як відповідальна і надійна компанія, системно впроваджує передові технології з посилення безпеки для збереження життя і здоров'я наших співробітників. Для нас дуже важлива співпраця і обмін досвідом з гірничими рятувальниками України», - сказав директор з видобутку вугілля ДТЕК Енерго Михайло Барабаш

«Завдяки таким практичним напрацюванням наші шахтарі впевнені в своїй захищеності і можливостях гірничих рятувальників, і можуть спокійно добувати вугілля для зміцнення енергонезалежності України», - ділиться керівник департаменту з технічного розвитку ДТЕК Енерго Максим Шишов. 

«Це велика честь, що саме наша шахта ім. Сташкова стала майданчиком для демонстрації навичок порятунку постраждалих при надзвичайних ситуаціях та презентації засобів протиаварійного захисту шахтарів. Розуміємо, що від злагодженої та синхронної роботи рятувальників в надзвичайних ситуаціях залежать життя і здоров'я наших людей», - говорить директор ДТЕК ШУ Дніпровське Олександр Гусєв.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook