ГлавнаяОбщество

У Дніпрі відбувся фінал міського етапу гри «Сокіл» («Джура»)

4 вересня в Дніпрі на території парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка відбувся фінал міського етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Звання найкращих виборювали 130 учасників віком від 11 до 17 років у складі 13 команд. 

Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

«Хочу подякувати дітям за те, що вони не втратили бажання та зберегли жагу до гри. Адже фінал мав відбутися в травні, і гра традиційно була б триденною із проведенням фестивалю, а також ночівлями. Але через карантин нам довелося відкласти захід. І ось нарешті фінал відбувся, учасники до нього ретельно готувалися, тому не проводити його ми не могли. Цього року серед незвичного –  зміна локації, а також кубок переможців саме з цього року стає перехідним», - сказала заступниця директора департаменту - начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дар’я Біла.

У зв’язку із запровадженням карантинних обмежень на території України, цього року фінал міського етапу гри мав також скорочену програму. Учасники проходили такі випробування: надання першої долікарської допомоги «Рятівник» і «Тактична медицина»; інтелектуальні змагання на знання історії України «Відун»; конкурс строю і пісні «Впоряд»; конкурс «Неповне розбирання та складання АК»; змагання  «Спортивне орієнтування»; перетягування линви.

«В умовах карантину ми змушені були змінити локацію, трохи скоротити програму, а також зменшити кількість осіб на території проведення гри. Однак, не дивлячись на все це, рівень підготовки дітей достатньо високий і фінал був цікавим. За це хвала і дітям, і вихователям,  які в умовах дистанційного навчання  змогли підготуватися до гри та гідно представити свої рої»,  - розповів головний суддя, заступник отамана з проведення гри «Сокіл» («Джура») 2019-2020 р.р. Олександр Шураєв.

За результатами фінальних змагань міського етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») перше місце у старшій віковій категорії посів рій СЗШ №6 «Воїни світла - 6». Переможцями в середній віковій категорії цього року стали учасники рою «Молодь України» НВК №4. У кожній категорії особливу відзнаку отримали команди, які посіли  2 і 3 місця. Також на команди-призери гри «Сокіл» («Джура») чекає подарунок  -  екскурсії Україною в наступному році.

«За п’ять років участі нашої команди у грі, ми посідали перше місце тричі. Запорукою перемоги, я вважаю, є дисципліна. І звичайно, багато залежить від керівника рою, адже він має знати команду, яка складається з різних людей зі своїми амбіціями та характером. Потрібно вміти прислухатися до них, домовлятися, згуртовувати в міцну команду», - сказала ройова рою «Воїни світла-6» Валерія Бабко-Мала. 

Під час змагань всіх пригощали українськими стравами. Наприкінці заходу на учасників чекала  вечірня ватра та виступ лідера гурту «Тінь сонця» Сергія Василюка.

«Сьогодні для всіх учасників підготовано концептуальну козацьку програму. Окремо слід подякувати організаторам за те, що створили спеціальні брошурки із текстами пісень, які  лунатимуть. Тож будемо співати всі разом», - сказав Сергій Василюк.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook