ГлавнаяОбщество

У Дніпрі презентували сквери на проспекті Петра Калнишевського

У Дніпрі презентували сквери на проспекті Петра Калнишевського

У Дніпрі презентували сквери на проспекті Петра Калнишевського в районі будинків №№ 12 і 24. Так, у «кишенях» перед будинками з’являться нові пішохідні доріжки, лави с підсвіткою, освітлення, газони та дитячі майданчики. Роботи планують завершити вже через місяць.

Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міськради.

«Останній рік у нас проходить під егідою організації урбаністично правильних місць відпочинку. Ми це робимо для того, щоб дніпряни мали можливість проводити своє дозвілля і відпочивати не тільки в центрі міста, а й у себе в районі. Міський голова завжди прислуховується до усіх побажань мешканців. Об’єднавшись, багато дніпрян хочуть організовувати подібні майданчики в спальних районах. Також дуже добре, що в міській раді є активні депутати, які згуртовують навколо себе таких мешканців. І саме в такій спільній роботі народжуються гарні проєкти, які вже реалізовуються у цьому році та заплановані на наступний», - розповів головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

Депутат міської ради Сергій Пустовий додав, що два місяці тому під час зустрічі з Борисом Філатовим місцеві мешканці попросили його звернути увагу на «кишені» біля їх будинків.

«Ми відпрацювали ідею з художниками та знайшли шляхи для благоустрою цієї території. Тепер ми відновлюємо усю інфраструктуру, яка тут була раніше. Також ми відновимо червону лінію, і тут буде велика паркувальна кишеня, виведений автоматичний полив по всій території. На наступні роки ми вже запланували приступити до ще трьох «кишень», роботи будуть виконані в єдиному стилі. Одна відмінність – ігрові елементи. Також ми максимально будемо озеленювати, щоб перетворити проспект на бульвар. Все буде зроблено з дотриманням усіх європейських традицій, щоб люди мали можливість прийти й відпочивати там», - зазначив Сергій Пустовий.

Катерина Ліхачова не може дочекатися, коли завершаться роботи: «Вже хочеться погуляти й відпочити в нових скверах. Я задоволена тим, що поряд з домом з’являються такі чудові місця для відпочинку».

Дніпрянка Тетяна Давиденко радіє, що звертають увагу на відновлення скверів: «Я задоволена процесом благоустрою цих скверів. Мене як місцеву мешканку це також позбавить спостерігання за постійними посиденьками людей зі спиртними напоями. Вважаю, що ситуація зміниться після відкриття скверів. Я буду мати можливість там гуляти з дитиною та чоловіком. Та взагалі просто відпочивати».

Місцева мешканка Людмила Копасова згадує, що вже років п'ятнадцять ці «кишені» були занедбані: «Мені подобається, коли так чудово змінюється наше місто. Дуже важливо, коли поряд з домівкою є місця, де можна відпочити».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook