ГлавнаяОбщество

Які види проїзних квитків діють в електротранспорті Дніпра

Які види проїзних квитків діють в електротранспорті Дніпра

У Дніпрі в елетротранспорті діють понад 10 відів проїзних квитків. Це – одноденні, добові, тижневі квитки, а також проїзні на один, два чи три місяці. Вони бувають повної вартості (громадянські) і пільгові – для студентів, школярів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

За ініціативи мера Бориса Філатова цього року для школярів Дніпра проїзд в електротранспорті безкоштовний за наявності учнівського квитка. Про це під час прямої телефонної лінії 16 вересня повідомив заступник директора КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков. 

«Придбати проїзні квитки можна в такі способи: на диспетчерських станціях комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» (їх 15 у різних районах міста), у кондуктора та за безготівковим розрахунком за допомогою смартфона через QR-код. Причому квиток в електронному вигляді купувати дуже вигідно, адже він діє з часу та дати здійснення покупки і до такої ж дати у наступному місяці. Тобто, якщо квиток придбали 10 вересня, то діятиме він до 10 жовтня», - зауважив Володимир Сусленков. 

Також він додав, що особливою популярністю в мешканців міста користуються добові квитки. Адреси пунктів продажу, а також інформація про види та вартість проїзних квитків розміщені на веб-сайті підприємства «Дніпровський електротранспорт» http://www.det.dp.ua/ у розділі «Пасажирам».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook