ГлавнаяОбщество

Через заборгованість за електроенергію буде знеструмлено Марганецький водоканал

Через заборгованість за електроенергію буде знеструмлено Марганецький водоканал

Оператор системи розподілу змушений повідомити про заплановане обмеження електропостачання КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Марганецької міськради. Причина – порушення гарантійних зобов'язань погашення заборгованості за спожиту електроенергію, що ставить під загрозу можливість оператора системи розподілу надавати надійне й безперебійне електропостачання клієнтам. Відключення буде проведено 15 жовтня в повній відповідності із Законом «Про ринок електричної енергії». Про це повідомили в прес-службі ДТЕК Дніпровські електромережі .

На 14 жовтня 2020 року загальна сума заборгованості КП «ВУВКГ» ММР становить 23,5 млн грн. Керівництво підприємства надало гарантійні зобов'язання погашення частини боргу в розмірі 2,5 млн грн до 14 жовтня 2020 року. Однак взяті зобов'язання не були виконані.

Оператор системи розподілу інформує, що змушений обмежити електропостачання КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Марганецької міськради, згідно з вимогами Закону «Про ринок електричної енергії», Кодексу Систем Розподілу та Правил роздрібного ринку електроенергії. Запланована дата обмеження електропостачання – 15 жовтня.

Заборгованість водоканалу і зупинка подачі електроенергії на обладнання боржника призведе до відсутності води у жителів міста Марганець, селища Томаківка й частини Томаківського району. Відповідальність за наслідки відключення електроенергії повністю лягає на керівництво комунального підприємства «ВУВКГ» Марганецької міськради.

Обов'язок оператора системи розподілу – здійснювати розподіл електричної енергії, а обов'язок клієнтів – своєчасно оплатити ці послуги. Це передбачено Законом України «Про ринок електричної енергії» та Правилами роздрібного ринку електроенергії. Борги водопостачальних підприємств загрожують можливості ОСР надавати послугу розподілу електричної енергії клієнту з дотриманням показників якості електричної енергії, визначених державними стандартами, та ставлять під загрозу надійність водопостачання регіону.

ДТЕК Дніпровські електромережі стурбований ситуацією, що склалася. Листи про необхідність виконувати взяті підприємством зобов'язання з погашення заборгованості неодноразово направлялися КП «ВУВКГ» ММР, в Марганецьку міську раду, а також у Дніпропетровську ОДА. В останній раз – 7.10.2020.

ДТЕК Дніпровські електромережі закликає керівництво підприємства вирішити проблему заборгованості, а владі міста Марганець та Дніпропетровської області звернути увагу на врегулювання питання погашення боргу, аби запобігти обмеженню електропостачання та забезпечити стабільну роботу підприємства.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook