ГлавнаяОбщество

У Дніпрі інспектори «Муніципальної варти» виявили заклади, в яких незаконно продавали алкоголь та цигарки

Цього тижня співробітники КП «Муніципальна варта»  продовжили перевірку дотримання правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами в торгових закладах Дніпра.

Про це повідомили в прес-службі Дніпровського міської ради.

Інспектори виявили реалізацію алкогольних напоїв, зокрема, пива, без дозвільних документів у кіоску, за адресою: вулиця Бельгійська, 3. На місце правопорушення були викликані співробітники Новокодацького відділу поліції, які вилучили близько 40 л пива різних марок.

В магазині «Горілчані напої» по вул. Боброва, 6, була виявлена реалізація алкогольних напоїв – горілки, без ліцензії.   Викликані на місце співробітники Чечелівського відділу поліції задокументували  правопорушення та вилучили близько 5 літрів сурогатної горілки. 

Також без ліцензії здійснювалася роздрібна торгівля тютюновими виробами, а саме, цигарками марки «ПУЛ» у торговому кіоску, за адресою: проспект Слобожанський, 14Б. Викликаний на місце правопорушення дільничний Індустріального ВП вилучив 147 пачок цигарок. 

У магазині, за адресою: вулиця Осіння, 24, здійснювався продаж горілки без марок акцизного податку, співробітниками Індустріального ВП було вилучено близько 13 л сурогатної горілки. 

В магазині «Продукти», за адресою: вулиця Малишева, 36, було виявлено продаж алкогольних напоїв (горілки), без марок акцизного податку, на розлив. Викликані співробітники Амур - Нижньодніпровського ВП задокументували  правопорушення та вилучили близько 3 літрів сурогатної горілки. 

У відношенні продавців вказаних закладів були складені адміністративні протоколи за ознакою ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook