ГоловнаCуспільство

Понад 192 тис клієнтів «Дніпрогазу» оцінили переваги онлайн платформи 104.ua

З початку року понад 29 тис споживачів газу зареєстрували «особистий кабінет» на сайті 104.ua. Загальна кількість користувачів онлайн-сервісом сягнула 192 тис, що становить близько 50% від загальної кількості клієнтів АТ «Дніпрогаз».

Про це повідомляє прес-служба АТ «Дніпрогаз».

У Дніпрі та Дніпровському районі вже більше 192 тис споживачів газу зареєстровано на сайті 104.ua. В період карантину дніпряни продовжують активно долучатись до використання дистанційного онлайн-сервісу. Так, щомісяця до онлайн платформи приєднуються в середньому 2,5 тис клієнтів «Дніпрогазу». 

«У листопаді поточного року можливості «особистого кабінету» на 104.ua були суттєво розширені. Нова багатофункціональна платформа надає клієнтам універсальні рішення, які роблять розрахунки за газ і його доставку простими та зручними, - коментує начальник управління зовнішніх комунікацій АТ «Дніпрогаз» Микита Лучкін. – Нині реалізована можливість з одного акаунта управляти особовими рахунками в різних газових компаніях, незалежно від їх місця розташування. До того ж, неабиякою перевагою є опція приєднання до одного акаунту до 25 особових рахунків». 

Інтерфейс «особистого кабінету» на платформі 104.ua адаптований під всі види девайсів (комп'ютер, планшет або смартфон), а також операційні системи Android і iOS. 

Однією з найголовніших переваг, яка з’явилась в оновленій системі, стала можливість оплати за газ та його розподіл в «один клік». Таким чином, зарахування коштів за двома рахунками проводиться одним платежем і дозволяє клієнтам заощадити на комісії банківської установи.

Вдалим доповненням стала також можливість автоматичної передачі обсягів спожитого газу. Для цього необхідно лише підключити до свого лічильника модем 104.ua SMART. Система дозволяє автоматизувати облік природного газу та звільнити клієнтів від необхідності щомісяця передавати показання лічильників.

Довідка: 

104.ua – це єдиний сервіс для споживачів природного газу в Україні, можливості якого в 2019 році забезпечили 100 млн контактів з клієнтами. Найбільш популярними є онлайн послуги: особистий кабінет, який обслуговує 2,8 млн клієнтів щомісяця, 104 Бізнес онлайн – сервіс для бізнесу, мобільні додатки 104 Mobile та 104 Mobile Light, Viber-bot 7104ua і Telegram 7104ua. Контакт-центр 104.ua забезпечує 45 млн контактів з клієнтами на рік. Сервіс 104.ua включає в себе також мережу зі 120 центрів обслуговування клієнтів "104.ua Клієнтській простір" в 16 областях. Центри щорічно обслуговують 5 млн клієнтів.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook