ГлавнаяОбщество

Майже 333 тис родин Дніпропетровщини отримують допомогу від держави на оплату комуналки

Майже 333 тис родин Дніпропетровщини отримують допомогу від держави на оплату комуналки

Субсидію та пільги на оплату послуг ЖКГ отримують майже 333 тис родин Дніпропетровщини. А в цілому по Україні – майже 5 млн домогосподарств. Про це стало відомо під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка». Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

«Третина домогосподарств України підтримується державою в умовах зростання тарифів», – підкреслила міністр соціальної політики Марина Лазебна. 

На Дніпропетровщині субсидію отримують 228 тис родин. Ще 104,7 тис людей мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг. Це ветерани, багатодітні, люди з інвалідністю, близькі родичі загиблих воїнів та правоохоронців, деякі пенсіонери. 

«Щоб оформити субсидію, документи можна надати онлайн – на сайті Мінсоцполітики. Ще один варіант – надіслати поштою на адресу органу соцзахисту населення. Або принести особисто – до ЦНАПу чи територіальної громади», – пояснила директор департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень. 

Всеукраїнський форум «Україна 30. Платіжка» проходив у Києві. Головна тема обговорень – тарифи. Йшлося про принципи роботи ринку газу, логіку підвищення та зниження цін, вибір надійного постачальника та субсидії. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook