ГоловнаCуспільство

Понад 2 млрд грн надійшло до бюджету дніпровської територіальної громади за два місяці

Понад 2 млрд грн надійшло до бюджету дніпровської територіальної громади за два місяці

Бюджет дніпровської тергромади поповнюється. За два місяці 2021 року до нього надійшло більше ніж 2 мільярди гривень (2 млрд 233 млн грн). Але спочатку бюджет затверджували за доволі песимістичним сценарієм, бо через карантин більшість підприємств не могла працювати. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської  міської ради.

«Попри доволі погані перспективи, наразі можна сказати: цього року можемо передбачити, що економічна ситуація у дніпровському бізнесі пожвавиться. Наразі ми отримали понад два мільярди гривень, а у відсотках – це 102 % від плану», – зазначила Наталія Трофимова, начальниця відділу аналізу та планування доходів бюджету департаменту економіки, фінансів та міського бюджету ДМР. 

Вона також розповіла, що здебільшого надходження до бюджету це податки від зарплат або інших доходів фізичних осіб, у цифрах – 1 млрд 7 млн грн. Другу сходинку посідають місцеві податки і збори. Дніпровська тергромада отримала 744 млн грн. Проте не всі підприємства сумлінно сплачують податки. 

«Деякі з них ухиляються від сплати податків за землю, хоча їх бізнес розташований на території міста. Є і ті, що заборгували через нестабільні надходження грошей», – поділилася Наталія Трофимова.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook