ГлавнаяОбщество

Інклюзивний туризм: у Дніпрі розробляють екскурсії для людей з інвалідністю

 Інклюзивний туризм: у Дніпрі розробляють екскурсії для людей з інвалідністю

Спеціальні екскурсії Дніпром для людей з інвалідністю розробляє Туристичний інформаційний центр (пл. Героїв Майдану, 1). Там провели онлайн-конференцію, де обговорили перспективи розвитку інклюзивного туризму у Дніпрі та країні в цілому. Долучилися до розмови представники Києва, Львова, Харкова, Запоріжжя, Кривого Рогу та Луцька. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради. 

Досвідом таких екскурсій поділився, зокрема, Харків, адже там вже активно проводять подібні прогулянки містом, розповіла Ольга Стасенко, начальниця Туристичного інформаційного центру. «Туризм для людей з інклюзією порівняно новий напрям в Україні. У нас у місті розробляють екскурсію набережною Дніпра, вона проводитиметься як прогулянка, окрім гіда, буде присутній ще й сурдоперекладач. Раз на місяць плануємо проводити їх, а також доповнюватимемо маршрути, щоб нашим туристам було легко та комфортно», — підкреслила Ольга Стасенко.

Про екскурсію можна буде дізнатися на офіційній сторінці центру https://www.facebook.com/tic.dnipro/ або за телефоном 067 602 6090.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook