ГлавнаяОбщество

У Дніпрі за дитячим малюнком озеленили територію Центру підтримки дітей «Довіра»

У Дніпрі за дитячим малюнком озеленили територію Центру підтримки дітей «Довіра»

У Дніпрі триває висаджування дерев, кущів у рамках акції з озеленення #Дніпро_квітучий. Озеленити свою територію вирішили й у міському центрі підтримки дітей «Довіра», де творчо підійшли до процесу. Ще на початку квітня у закладі серед вихованців організували конкурс дитячого малюнка «Еко-Барви»: озеленення центральної клуби на території центру. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

Цього дня, 15 квітня, вихованці разом з представниками мерії Дніпра, різних установ, комунальних підприємств висадили дерева і кущі за малюнком переможниці конкурсу.

«Добрий захід, коли вихованці долучаються до озеленення території закладу, де вони мешкають. Вони щодня спостерігатимуть за плодами своєї праці, милуватимуться цією красиво висадженою клумбою і, звісно, доглядатимуть за рослинами. Важливо, що такими акціями прищеплюється гарна звичка частіше приєднуватися до акцій з озеленення», — підкреслив заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний.

Переможниця конкурсу «Еко-Барви» 15-річна Каміла Бабенко радіє, що саме за її малюнком озеленили найбільшу клумбу центру: «Звісно, тішить, що мій малюнок переміг. Обожнюю малювати, маю до цього хист і розвиваю навички у художньому коледжі. Разом з дорослими й іншими дітьми сьогодні майже цілком втілили мій малюнок у життя – висадили на клумбі туї, хости, ялівці, а трохи пізніше ще й насадимо кущі троянд».

За словами директорки центру підтримки дітей «Довіра» Тетяни Науменко, такі акції згуртовують вихованців.

«У конкурсі взяли участь усі 60 дітлахів нашого центру абсолютно різного віку, а найменші – оформили свої роботи аплікацією. Діти усі — молодці, кожен за свої роботи отримав подарунок. А перемогла робота Каміли Бабенко, оскільки дівчина більш з професійної точки зору зробила ескізний малюнок. Вихованці усі гуртом готували клумбу до висаджування. Ми ще й посадили навкруги центру сорок горобин», — розповіла Тетяна Науменко.

Приєдналися до акції з озеленення території Центру підтримки дітей «Довіра» представники різних організацій й установ, серед яких й міська інспекція з питань контролю за паркуванням.

«Разом з інспекторами, операторами парковок, працівниками КП «Транспортна інфраструктура міста» висадили на території закладу алею ялівців. Сподіваємося, ці вічнозелені рослини гарно ростимуть і радуватимуть дітлахів центру», — додала в. о. начальника інспекції з питань контролю за паркуванням Марія Алейниченко.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook