ГлавнаяОбщество

Обласні театри поїхали на гастролі Дніпропетровщиною

Обласні театри поїхали на гастролі Дніпропетровщиною

Мешканці понад 20 громад та міст Дніпропетровщини зможуть насолодитися театральним мистецтвом. Для них протягом трьох місяців творчі «велетні» області даватимуть вистави. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

«Ідея відвідин обласними театрами міст та сіл Дніпропетровщини – не нова. Але цього року вона набула більшого масштабу. У квітні, травні та червні шість творчих колективів дадуть майже 30 вистав», – наголосила Ольга Горб.

Підготували як класичні постанови, так і модернові театральні знахідки. На місцевих чекають джаз-концерти, музичні шоу, хореографічні програми. Не забули і про маленьких відвідувачів. Для них – дитячі вистави.

У мистецькій ініціативі беруть участь артисти обласної філармонії, театрів імені Шевченка, опери і балету, драми та комедії. Долучилися молодіжний театр і ансамбль «Славутич».

«Місцеві завжди тепло нас приймають. Яскраві емоції та віддачу відчуваємо на кожній виставі. Деякі маленькі глядачі ніколи не бачили лялькового театру. Виправляємо це», – розповів заступник директора Дніпропетровського молодіжного театру Михайло Морозов.

Придбати білети можна у сільрадах, місцевих будинках культури або театрах.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook