ГлавнаяОбщество

Смарт Сіті клуб: Дніпро долучився до онлайн-експертного майданчика для комунікацій серед найбільших міст України

Смарт Сіті клуб: Дніпро долучився до онлайн-експертного майданчика для комунікацій серед найбільших міст України

15 квітня заступник міського голови Дніпра з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації Костянтин Цепенніков взяв участь у zoom-конференції з представниками 38 міст України та віцепрем'єр-міністром, міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим. Таким чином Дніпро долучився до онлайн-експертного майданчика для комунікації – Смарт Сіті клубу. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«Ця онлайн-зустріч не просто так відбулась саме у Ситуаційному центрі Дніпровської міської ради, адже це масштабний цифровий проєкт, аналогів якому в Україні немає. Загалом у нашому місті впроваджується велика кількість електронних технологій, наприклад, програми «Безпечне місто», «Безпечна школа». Також впроваджено велику кількість електронних сервісів з отримання адміністративних послуг в онлайн-режимі, це і послуга є-Малятко, і довідка про склад сім’ї, і послуги у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, видача витягу з державного земельного кадастру тощо. В той же час Смарт сіті клуб дозволить нам обмінюватися ідеями з представниками інших міст, з державними органами та створити єдину дорожню карту цифрової трансформації і нашого міста, і України», – зазначив Костянтин Цепенніков. 

Це була перша установча онлайн-зустріч. Як зазначив заступник міського голови, Дніпро й надалі планує обмінюватися досвідом з колегами з інших міст та комунікувати з державними органами, аби впроваджувати нові електронні сервіси та робити життя дніпрян ще більш зручним.  

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook