ГлавнаяОбщество

Дніпро квітучий: у парку «Зелений гай» висадили 20 дерев і майже 400 кущів

Дніпро квітучий: у парку «Зелений гай» висадили 20 дерев і майже 400 кущів

15 квітня у парку «Зелений гай» працівники департаменту інформаційних технологій сумісно з КП «Інфо-рада-Дніпро» ДМР висадили молоді горобини. Таким чином вони долучились до ініціативи Бориса Філатова з озеленення міста #Дніпро_квітучий. Загалом на схилах парку з’явилося 20 дерев. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«Ми всі як мешканці міста бачимо, що Дніпро будується та розвивається. Дуже важливо, щоб ми зберегли баланс між людською діяльністю та природою, аби жити у гармонії з довкіллям. Цю локацію ми обрали тому, що парк наразі активно розвивається та популярний серед мешканців. Поповнити його новими насадженнями не завадить», – сказав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації Костянтин Цепенніков.

Цього ж дня старт сезону озеленення парків дали працівники КП «Міська інфраструктура». Вони висадили 220 кущів ялівцю та 150 кущів лаванди. 

«Ялівець ми посадимо у зоні барбекю та на центральній алеї. А за допомогою лаванди створимо яскраву клумбу у вхідній частині парку з боку проспекту Олександра Поля, щоб вона привертала увагу відвідувачів та тішила око. Така дощовита погода сприяє тому, щоб рослини добре вкорінилися, тому, думаємо, що всі майже 400 кущів приживуться», – зауважила начальниця відділу благоустрою КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради Любов Чадіна.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook