ГоловнаCуспільство

#Дніпро_квітучий: молоді дерева висадили на територіях КП «Дніпровський метрополітен» та КП «Оздоровлення та відпочинок»

#Дніпро_квітучий: молоді дерева висадили на територіях КП «Дніпровський метрополітен» та КП «Оздоровлення та відпочинок»

До ініціативи міського голови Бориса Філатова #Дніпро_квітучий приєднується все більше установ. 16 квітня озеленення своїх територій провели комунальні підприємства «Дніпровський метрополітен» і «Оздоровлення та відпочинок». Загалом висадили понад 150 дерев. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

Ранок в електродепо КП «Дніпровський метрополітен» розпочали з прибирання, потім продовжили висаджуванням молодих кленів.

«Сьогодні ми об’єднали декілька видів робіт: частина працівників прибирає територію, частина висаджує дерева. У нас достатньо велика територія – понад 15 гектарів, ми підтримуємо її в належному стані та озеленюємо. Сьогодні висадимо трохи більше ніж 100 кленів. Окрім користі, вони ще додаватимуть барв восени», – розказав технічний директор КП «Дніпровський метрополітен» Олександр Компанієць.

Зі свого боку заступник технічного директора з ремонтів КП «Дніпровський метрополітен» Дмитро Шендрик додав, що така робота згуртовує колектив: «Разом ми встигли вже дуже багато. До того ж за молодими саджанцями доглядатимуть ті, хто їх висадив, тож вони 100 % приживуться».

На території табору відпочинку «Діти Дніпра» працівники КП «Оздоровлення та відпочинок» висаджували клени, акації та липи. Усього понад 50 дерев. До них приєднався секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара. 

«До цього закладу на відпочинок влітку приїздять діти нашого міста, тому цілком логічно проводити озеленення на цій території. Ба більше, у рамках акції дерева висаджують по всьому місту, це безумовно корисно. Сподіваюся, до цього масштабного заходу долучатиметься все більше людей», – сказав посадовець. 

У свою чергу директорка КП «Оздоровлення та відпочинок» ДМР Лілія Березовська додала: «Територія цього закладу відпочинку становить понад 10 гектарів, різні локації тут постійно поповнюємо новими насадженнями. Сьогодні от висадимо частину дерев на головній алеї, а частину посадимо перед заїздом до табору».

Уздовж дороги, біля паркану, що огороджує заклад відпочинку, висадили 15 кленів і 10 акацій.

«На цій території попередньо ми видалили аварійні дерева та карантинні рослини. Відповідно тут утворився вільний простір. Висаджені дерева, окрім прикраси, стануть природним бар’єром від пилу, бруду та шуму, який потрапляє з дороги», – підсумував заступник директора КП «Оздоровлення та відпочинок» Денис Чепур.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook