ГоловнаCуспільство

«Добрий понеділок» в Biopharma Plasmа Дніпро: до акції приєднався новий смачний і корисний партнер ТОВ «Люстдорф»

19 квітня в Biopharma Plasmа Дніпро пройде традиційний для донорського центру плазми крові партнерский день підтримки донорства - «Добрий понеділок». Цього разу в плазмацентр завітав новий партнер - ТОВ «Люстдорф» - сучасна динамічна компанія, один з найбільших виробників молочної продукції в Україні, яка понад 20 років впевнено утримує високий рівень якості своєї продукції та прихильність споживачів. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Керівництво компанії «Люстдорф» без вагань відгукнулось на пропозицію прийняти участь в нашому «Доброму понеділку».ТОВ «Люстдорф» добре відома своїми смачними брендами ТМ «Селянське», На здоров’я, Бурьонка, Весела Бурьонка, Смачно Шеф та Ідеаль Немолоко.

А в понеділок наші донори отримають після донації в подарунок абсолютно новий продукт від ТОВ «Люстдорф» - супер-новинку - питну молочну кашу ТМ «Селянська», гречану, рисову, або вівсяну. Впевнені, що новий продукт, якого доречі, ще навіть немає в продажу отримає достойну оцінку наших донорів, адже підтримає та поповнить їх сили після донації плазми крові.

Biopharma Plasmа Дніпро шукаємє та знаходить небайдужих партнерів, з якими в нас співпадають цінності бізнесу та місії – а це насамперед здоров’я нації та пропаганда здорового способу життя. Компанія «Люстдорф» - національний виробник якісної молочної продукції на справі та своїми продуктами доводить спільність наших поглядів.

Підтримуючи донорський рух та донорство в Україні компанії-виробники, такі як «Люстдорф» не на словах, а насправді демонструють свою соціально відповідальну позицію і таким чином приймають участь в спасінні людей, життя яких залежить від незамінних препаратів з плазми людини.

Шана і подяка компанії ТОВ «Люстдорф» за готовність допомагати та підтримувати донорство плазми в Україні.

Нагадаємо, 12 квітня донорів Biopharma Plasma Дніпро пригощали смачною піцою від «ECO&PIZZA»

Підтримка донорського руху та співдружність прогресивних сил суспільства надає можливість об’єднати зусилля, і разом допомагати отримувати життєво необхідні незамінні препарати з плазми донорів: пораненим, постраждалим в ДТП та при пожежах, онкохворим дітям та дорослим, недоношеним немовлятам та жінкам з важкими пологами чи резус-конфліктом, а також хворим на важкі ковідні пневмонії. Рятуймо життя разом!

Чекаємо донорів плазми на нашому традиційному «Доброму понеділку» 19 квітня, та щодня за адресою:

Biopharma Plasma Дніпро

м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 17

ПН-СБ – 8:00 -16:00

Телефони для запису та довідок: 067 155 4828, 063 528 6336

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook