ГоловнаCуспільство

На Решетилівській трасі завершують будівництво моста і двох транспортних розв’язок

На фінішній прямій будівництво однієї з найскладніших ділянок траси Дніпро-Решетилівка. У Царичанській громаді  «виросли» міст через канал Дніпро-Донбас і дворівнева транспортна розв’язка. Нині там вже наносять гідроізоляцію. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Будівництво Решетилівської магістралі – подія всеукраїнського масштабу. Вперше за три десятиліття незалежності зводять трасу «з нуля». Все – за новітніми технологіями», – зазначив Валентин Резніченко. 

Стометровий міст з’явився усього за 5 місяців. Його вже з’єднали зі збудованою поряд транспортною розв’язкою. 

Зараз на обох спорудах наносять гідроізоляцію. А далі можна буде укладати асфальтобетонне покриття. Останній штрих – розмітка. 

«Мостовики працюють злагоджено та якісно. Тож бачимо відмінний результат. Впевнено рухаємося далі», – розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев. 

Від додав, що будівництво національної магістралі Н-31 ведеться в режимі 24/7. 

Ще один шляхопровід звели «з нуля» на території Петриківської громади. Він із збірного залізобетону. Довжиною майже 76 метрів. Зараз там влаштовують напильну гідроізоляцію – на прогоновій будові й тротуарах. 

Загалом на ділянці Решетилівської траси у Дніпропетровській області буде 56 штучних споруд. Серед них – шляхопроводи для проїзду аграрної техніки та проходу худоби. А ще – естакада через річку Оріль. 

В області вже звели 28,6 км нової автомагістралі. Залишається добудувати ще 29,5 км. Дорога проходитиме від села Лобойківка до межі Дніпропетровської та Полтавської областей. 

Траса Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка – один із найамбітніших об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Вона з’єднуватиме Дніпропетровщину з Києвом. 

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook