ГоловнаCуспільство

Журналісти Дніпропетровщини можуть позмагатися у всеукраїнському конкурсі

Журналісти Дніпропетровщини можуть позмагатися у всеукраїнському конкурсі

Журналістів Дніпропетровщини запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі. Там обиратимуть найкращі статті, сюжети та радіо-програми про розбудову громад. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку облдержадміністрації. 

«Спроможні громади – запорука процвітання усього регіону. Завдяки децентралізації формуються успішні тергромади, зростає довіра людей до реформи. Фахово й оперативно про ці зміни розповідають журналісти», – зазначили в департаменті. 

Кращі роботи про розбудову громад обиратимуть на всеукраїнському конкурсі, додали в департаменті. 

Взяти участь у ньому запрошують регіональні медіа. Висвітлювати можна переваги і можливості децентралізації. А ще – її кращі практики і позитивні наслідки. Розповідати про фінансову незалежність та взаємодію територіальних громад. Інфраструктурні проєкти. Зростання якості надання послуг. 

Позмагатися можна у чотирьох номінаціях: аудіо- та відеоматеріал, онлайн-публікація і стаття у друкованому ЗМІ. 

Матеріали мають бути вперше опубліковані у регіональному медіа з 1 січня до 30 вересня 2021 року. Текстові публікації – до 10 тис знаків, аудіо- та відеороботи –до 10 хвилин. 

Для участі слід заповнити заявку онлайн та додати до неї конкурсну роботу. Зробити це можна до 30 вересня. 

У кожній номінації визначать трьох переможців. На них очікують призи від 10 до 20 тис грн. 

Деталі – тут . Або за телефонами: (044) 458 44 40, (044) 501 92 03, (093) 403 58 87, (097) 917 07 070. Надіслати запитання можна на e-mail: contest@internews.ua. 

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook