ГлавнаяОбщество

Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів «Dnipro Spirit of orchestras» у День міста розпочався зі святкового дефіле учасників

У Дніпрі проходить Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів «Dnipro Spirit of orchestras». Захід розпочався яскравим дефіле оркестрів і творчих колективів з Дніпра та інших міст. На майданчику (навпроти готелю «Дніпропетровськ») виступили трубачі різних оркестрів, курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, народний аматорський колектив «Альфа» (м. Хмельницький), колектив барабанщиць «Студія 117» (м. Одеса), театр льодових мініатюр «Кристал» та інші. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Дніпровської міськради. 

«Уже втретє проводимо цей фестиваль на День міста. Дніпрянам і гостям він припав до душі, багато схвальних відгуків. Тут зібралися без перебільшення найкращі духові оркестри, більшість з них – військові, які брали участь у параді на День Незалежності. Особливість при організації заходу – зібрати колективи в одному місці, оскільки у кожного з них дуже щільний графік. Тому ми вдячні усім, а особливо гостям з інших міст, що завітали до Дніпра», – підкреслив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики міськради Євген Хорошилов.

Після святкового дефіле на сцені розпочалися концертні виступи оркестрів, які триватимуть до 22:00. Загалом у фестивалі беруть участь 22 колективи, зокрема й оркестри музичних шкіл, коледжів, а також військовий оркестр оперативного командування «Схід», військовий оркестр 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України (м. Чернігів), оркестр Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських сил Збройних сил України (м. Одеса), військовий оркестр 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України (м. Новомосковськ) та інші.

Подруги Наталія і Вікторія разом з онучками прийшли насолодитися виступами духових оркестрів. 

«Минулі концерти на День міста були чудовими. Нам так усе сподобалось, тому із залюбки прийшли і цього разу насолодитися грою і виступами духових оркестрів. Таку музику полюбляємо. Це так душевно, урочисто, словом, дух захоплює», – наголосила пані Вікторія.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook