ГлавнаяОбщество

«Висаджування рослин – традиція»: дніпровська школа № 101 долучилася до акції «Обміняй папір на дерево»

«Висаджування рослин – традиція»: дніпровська школа № 101 долучилася до акції «Обміняй папір на дерево»

Саджанці горобин і кленів отримала школа № 101 у Дніпрі. Заклад приєднався до акції «Обміняй папір на дерево» та до безстрокового проєкту #Дніпро_квітучий. Учні та батьки зібрали декілька сотень кілограмів макулатури. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Ще на старті акції (у серпні) запросили департаменти Дніпровської міської ради, згодом приєдналися й навчальні заклади. Долучилися зо два десятки шкіл, 101-ша – одна з найактивніших. Ми як організатори передаємо отриману макулатуру до місць вторинного перероблення сировини, а далі отримуємо саджанці дерев та кущів, які надалі передаємо закладам», – поділилася членкиня програми «Екосвідомість Дніпра» Марина Ковальчук. 

«Для школи висаджування різноманітних рослин – традиція», – розповіла в. о. директора школи № 101 Наталія Полякова. Вона додала: «У нас повністю засаджено все подвір’я школи. Залишився невеличкий порожній майданчик, який скоро заповниться отриманими деревами. Загалом назбирали макулатуру за декілька днів».

 «Ми понад 35 років висаджуємо саджанці. Також ми й самостійно проводимо акції, нещодавно от зробили клумбу з хризантемами (приєдналися учні та батьки)», – додала вчителька біології Наталія Кужда. 

Висаджувала із однокласниками дерева учениця 101-ї школи Анастасія Бондарчук: «Я винесла з дому всю непотрібну мені макулатуру, а отримані замість неї дерева дуже захотіла висадити сама». 

Заступниця директора департаменту-начальниця управління комунальної екології департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ірина Козлова додала: «Сьогодні ми завершили перший етап цієї акції. Школи дуже активні, ми не очікували, що здадуть понад три тонни макулатури. Для висадження ми надаємо закладам тільки ті саджанці, що дозволені за правилами озеленення міста. Подібні проєкти продовжуватимемо».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook